کد خبر: ۲۱۳۱۹۰
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۸ - ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - 04 October 2023
بانک ایران زمین در تلاش است تا به عنوان یک مولد اقتصادی با اقدامات حمایتی ارائه خدمات و تسهیلات آسان در جهت تقویت تولید داخلی و رشد اقتصاد کشور حرکت کند. این بانک با ارائه خدمات مالی و اعتباری مناسب به این بخش‌ها، به رشد و پیشرفت اقتصادی کشور کمک می‌کند و نقش مهمی در تأمین مالی حوزه تولید کشور ایفا می‌کند.

بانک ایران زمین در تلاش است تا به عنوان یک مولد اقتصادی با اقدامات حمایتی ارائه خدمات و تسهیلات آسان در جهت تقویت تولید داخلی و رشد اقتصاد کشور حرکت کند. این بانک با ارائه خدمات مالی و اعتباری مناسب به این بخش‌ها، به رشد و پیشرفت اقتصادی کشور کمک می‌کند و نقش مهمی در تأمین مالی حوزه تولید کشور ایفا می‌کند.

چندین سال است که تولید کشور با شرایط سخت دست و پنجه نرم می کند، به طوری که بسیاری از واحدهای تولیدی امکان تولید را از دست داده اند و یا با ظرفیت های پایین به ادامه مسیر می پردازند و برای دوام و بقای چرخه تولید خود بیش از هر زمان دیگری به همکاری بانک ها برای تامین منابع مالی نیاز دارند. بانک ایران زمین که از بدو تاسیس همواره حامی و همراه طرح های ملی و فراملی بوده و همیشه در حوزه اجرای مسئولیت اجتماعی سازمانی پیشگام بوده است، فعالیت‌های خود را متناسب با اقدامات حمایتی از تولید به انجام می‌رساند.

توسعه اقتصادی یکی از اولویت های اصلی سیستم بانکی کشور است و بانک ایران زمین نیز با تمام قدرت در این مسیر گام بر می‌دارد. مهمترین موضوع در بانک ایران زمین، ارائه سرویس ها و خدمات بانکی با کیفیت به مشتریان در کوتاه ترین زمان است و در این مسیر با استفاده از آخرین تکنولوژی دنیا در جهت ایجاد ارزش افزوده برای آنان تلاش می‌کند.

این بانک با توسعه خدمات آنلاین و دیجیتالی، به کسب و کارهای خرد و تولید داخلی امکان دسترسی به خدمات بانکی را در سراسر کشور بهره‌برداری از آخرین تکنولوژی‌ها فراهم می‌کند. این موضوع می‌تواند به تسهیل معاملات مالی، مدیریت مالی بهتر و افزایش بهره‌وری کسب و کارها کمک شایانی بکند.

مدیرعامل بانک ایران زمین معتقد است که ارائه تسهیلات بانکی هدفمند، تنها راه نجات تولید و بازگرداندن کسب وکارها به چرخه تولید است و باید برای گذر از شرایط فعلی با حمایت از تولید صورت گیرد. به همین منظور، این بانک با ارائه تسهیلات مالی با شرایط بهره‌وری پایدار، به کسب و کارهای خرد و تولید داخلی این امکان را فراهم می‌کند که با کاهش هزینه‌های مالی و بهره‌پرداخت‌ها، منابع خود را به بهترین نحو مدیریت کنند.

یکی از اولویت‌های مهم بانک ایران زمین، توسعه کسب و کارهای خرد و تولید داخلی است که از طریق ارتقاء خدمات مالی و حمایت از کسب و کارهای نوپا، نوآور و پویا، به بهبود شرایط اقتصادی و اشتغال کشور کمک می ‌کند. در این راستا و با توجه به تحقق اهداف اقتصادی و مالی کشور، بانک ایران زمین با ارایه خدمات گسترده در بخش‌های مختلف اقتصادی، بازرگانی، صنعت و کسب و کار، تلاش دارد تا با ایجاد زیرساخت‌های مالی مناسب، فرصت‌های توسعه را برای کسب و کارهای داخلی فراهم سازد.

به عنوان مثال، پروژه فراملی ریلی شرق کشور شامل راه آهن زاهدان – بیرجند – مشهد به طول ۹۱۰ کیلومتر است که ۱۳ قطعه آن در قالب ۴۳۲ کیلومتر در حوزه سرزمینی خراسان جنوبی قرار دارد. در حال حاضر عملیات اجرایی راه آهن نهبندان- بیرجند- قاین- یونسی آغاز شده است. بیش از دو دهه است که هموطنان استان خراسان جنوبی انتظار راه اندازی و بهره برداری از راه آهن این استان را می کشند و امروز با ایجاد زیرساخت ها و تأمین منابع کلان این پروژه از سوی بخش های مختلف دولتی و خصوصی و سیستم بانکی کشور، این آرزو به واقعیت تبدیل شده است.

بانک ایران زمین با توجه به مهار تورم و افزایش تولید، و دست‌یابی به اقتصاد پایدار و پویا به دنبال حمایت از افراد و شرکت‌هایی است که در زمینه‌های مختلف تولید، نوآوری و خدمات فعالیت می‌کنند.این بانک با تمرکز بر توسعه کسب و کار‌های خرد، تولیدات داخلی و حمایت از جوانان، نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشور دارد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: