کد خبر: ۲۱۳۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - 25 September 2023
شرکت در مزایده املاک مازاد بانک‌ها یکی از روش‌های آسان، مطمئن و کم ریسک برای خرید ملک توسط عموم مردم است که بسیاری از مردم از آن بی‌اطلاع هستند.

بانک دی یکی از بهترین فرصت های ممکن را برای عموم مردم فراهم کرده است تا بتوانند با شرایط پرداخت آسان و منعطف، صاحب ملک شوند.

شرکت در مزایده املاک مازاد بانک‌ها یکی از روش‌های آسان، مطمئن و کم ریسک برای خرید ملک توسط عموم مردم است که بسیاری از مردم از آن بی‌اطلاع هستند.

بانک دی نیز در راستای تکالیف قانونی خود برای واگذاری املاک مازاد، در سال جاری و در مرحله چهارم مزایده املاک مازاد خود، با شرایط پرداخت متنوع و آسان، اقدام به واگذاری املاک مازاد در 10 استان کشور کرده است که یک فرصت استثنایی برای خریداران ملک به حساب می‌آید.

مزایده مرحله چهارم املاک مازاد بانک دی در سال جاری به گونه ای است که متقاضی می‌تواند با انتخاب یکی از سه شیوه پرداخت، صاحب ملک شود.

در روش اول که روش مرسوم سایر بانک‎‌ها نیز هست متقاضی می‌تواند به صورت پرداخت 100 درصد نقدی در مزایده شرکت کند.

اما بانک دی با ایجاد دو روش «ترکیب نقد و اقساط» در قالب تسهیلات اجاره به شرط تملیک این امکان را فراهم کرده است که متقاضیان بتوانند یا با پرداخت نقدی 20 درصد مبلغ، 80 درصد مابه‌التفاوت قیمت ملک را به صورت اقساطی در 48 قسط پرداخت کنند و یا با پرداخت نقدی 30 درصد مبلغ ملک، 70 درصد مابه‌التفاوت را در 60 ماه پرداخت کنند.

به عبارت دیگر، بانک دی یک فرصت طلایی را برای متقاضیان خرید ملک ایجاد کرده است که بدون بروکراسی های اداری برای دریافت تسهیلات، از این امکان برای خرید ملک استفاده کنند.

تنوع متراژ، مکان قرارگیری املاک در 10 استان کشور و قیمت مناسب املاک، باعث شده است که متقاضیان در انتخاب ملک مورد نظر خود، از اختیار کافی برخوردار باشند.

متقاضیان خرید این املاک تا روز یکشنبه 23 مهر فرصت دارند در این مزایده شرکت کنند.

اطلاعات بیشتر درباره این املاک در لینک زیر قابل مشاهده است.

https://day24.ir/uploads/1/1402-4.pdf

نگار کریمی
منبع: بانک دی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: