کد خبر: ۲۱۲۹۲۰
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۱ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - 19 September 2023
توسعه خدمات بانکداری با تمرکز بر ارائه خدمات بانکداری دیجیتال و شرکتی در راستای افزایش درآمدهای کارمزدی یکی از اهداف و برنامه‌های بانک صنعت و معدن است که در دستور کار همه بخش‌ها به‌ویژه شعب بانک قرار دارد.

دکتر علی خورسندیان با اشاره به اهمیت هدایت نقدینگی به سمت تولید و اشتغال کشور بر اساس شعار سال «مهار تورم، رشد تولید»، تاکید کرد: در ۵ماه سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته میزان وصول مطالبات ارزی در این بانک ۳۱۸‌درصد افزایش یافته است.

به گزارش روابط عمومی بانک صنعت و معدن، وی اظهار کرد: در سال گذشته پیرو دستور ریاست جمهوری مبنی بر تعیین کارگروه ویژه تعیین‌تکلیف مطالبات موضوع تسهیلات جزء «د»، ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، ضوابط بازپرداخت این تسهیلات را تصویب و به دستگاه‌‌‌‌های مرتبط ابلاغ کرد. بانک صنعت و معدن نیز پس از دریافت ابلاغیه، مشتریان بدهکار جزء «د» را برای تعیین‌تکلیف بدهی خود در چارچوب این مصوبه فراخواند.

وی ضمن بیان مطلب فوق از افزایش گشایش اعتبار اسنادی ریالی به میزان ۱۵۳‌درصد در ۵ماه امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: توسعه خدمات بانکداری با تمرکز بر ارائه خدمات بانکداری دیجیتال و شرکتی در راستای افزایش درآمدهای کارمزدی یکی از اهداف و برنامه‌های بانک صنعت و معدن است که در دستور کار همه بخش‌ها به‌ویژه شعب بانک قرار دارد.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن اعلام کرد: آمار و ارقام مندرج در این گزارش ۵ماهه نشان می‌دهد؛ در این مدت میزان مصوبات و قراردادها نیز به ترتیب با ۵۰ و ۴۱‌درصد رشد مؤید این موضوع است که امسال در پذیرش و ارزیابی طرح‌ها تا مرحله مصوبه، قرارداد و پرداخت تلاش و اهتمام ویژه‌ای وجود داشته است.

این مدیر ارشد بانکی با اشاره به اهمیت خود‌ارزیابی و تلاش برای بهبود تمامی شاخص‌های عملکردی و توجه به بازخورد و نتایج فعالیت‌ها، اعلام کرد: گزارش‌های عملکردی در دیگر شاخص‌ها نیز حاکی از بهبود و رشد نسبی است اما برای حمایت بیشتر از ایجاد و حفظ اشتغال از طریق تامین مالی صنایع دانش‌بنیان، صادرات‌‌‌‌گرا و فناوری‌های نوین، این بهبود عملکرد با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: