کد خبر: ۲۱۲۷۵۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۷ - ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - 09 September 2023
بانک سینا با هدف کمک سریع به تامین منابع مالی موردنیاز اشخاص حقیقی و حقوقی، وام ۲۰۰ میلیونی را در قالب طرح «ارمغان» تدارک دیده است.

بانک سینا با هدف کمک سریع به تامین منابع مالی موردنیاز اشخاص حقیقی و حقوقی، وام ۲۰۰ میلیونی را در قالب طرح «ارمغان» تدارک دیده است.

آن دسته از مشتریانی که مایل به دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی طرح ارمغان سینا هستند باید در یکی از شعب سپرده قرض‌الحسنه افتتاح کرده و حداقل به مدت دو ماه در آن ۵میلیون تومان نگهداری کنند. متقاضیان این تسهیلات باید ضامن رسمی داشته باشند. سود این تسهیلات مطابق نرخ اعلامی بانک مرکزی، ۲۳ درصد است. حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط نیز به ۶۰ ماه می‌رسد.

لازم به ذکر است طی مدت زمان بازپرداخت اقساط، اصل سپرده مسدود نخواهد شد. با در نظر گرفتن حداکثر مبلغ وام، سقف بازپرداخت و نرخ سود اعلامی، میزان هر قسط، ۵ میلیون و ۶۳۸‌هزار و ۹۴ تومان است. کل سود تسهیلات، ۱۳۸ میلیون و ۲۸۵‌هزار و ۶۵۳تومان و جمع رقم وام و سود آن، ۳۳۹ میلیون و ۲۸۵‌هزار و ۶۵۳تومان خواهد بود.


آشنایی با خدمات بانک سینا
بانک سینا یکی از بانک‌های نسبتا جوان کشور است که بیست و هشتم اسفندماه سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را آغاز کرد. این بانک به دلیل برخورداری از پیشرفته‌‌‌ترین سامانه بانکداری الکترونیک، گستردگی شعب در سراسر کشور و کارکنانی منظم، دقیق و سریع در ارائه خدمات بانکی توانسته نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

این بانک انواع خدمات مرتبط با گشایش حساب، صدور انواع ضمانت‌نامه، پرداخت قبوض شهری، پرداخت انواع تسهیلات در قالب عقود اسلامی، اجاره صندوق امانات، موبایل بانک، اینترنت‌بانک همراه، دریافت گردش حساب و ... را به مشتریان واجد شرایط ارائه می‌دهد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: