کد خبر: ۲۱۲۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۲ - ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - 19 August 2023
اولین کاروان خدمت‌رسانی بانک پارسیان با هدف ارائه خدمات بانکی شبانه‌روزی به زائران کربلای معلی در اربعین، در روز پنج‌شنبه ۲۶ مردادماه به مرز مهران، اعزام شد.

اولین کاروان خدمت‌رسانی بانک پارسیان با هدف ارائه خدمات بانکی شبانه‌روزی به زائران کربلای معلی در اربعین، در روز پنج‌شنبه ۲۶ مردادماه به مرز مهران، اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان، علیرضا وکیلی، مسوول هماهنگی ستاد اربعین بانک پارسیان درتشریح نحوه خدمات این بانک به زائران امام حسین (ع) در ایام اربعین حسینی گفت: بانک پارسیان مانند سال‌های گذشته و تجارب موفقی که در زمینه خدمت‌رسانی به زائران اربعین سید و سالار شهیدان داشته است، امسال نیز خدمت‌رسانی خود را درابعاد مختلفی اجرایی خواهد کرد.

مسوول هماهنگی ستاد اربعین بانک پارسیان افزود: اولین کاروان خدمت‌رسانی بانک پارسیان مشتمل بر چهار دستگاه خودپرداز سیار با دو دستگاه خودروی ویژه عازم مرز مهران شد و از تاریخ شنبه ۲۸ مرداد تا ۱۴شهریورماه نسبت به ارائه خدمات مالی ۲۴ساعته به راهپیمایان اربعین حسینی اقدام می‌کند.

وکیلی همچنین از اعزام کاروان دوم خدمت‌رسانی در تاریخ۳۰ مردادماه به مناطق مرزی جنوب کشور خبر داد و افزود‌: تعداد دو دستگاه خودروی ویژه هر کدام حامل دو دستگاه خودپرداز سیار نیز از تاریخ اول شهریور ماه در مرز‌های شلمچه و چزابه مستقر شده و به خدمت‌رسانی به زائران خواهند پرداخت.

مسوول هماهنگی ستاد اربعین بانک پارسیان در ادامه تصریح کرد: این خودپردازها انواع خدمات بانکی شامل؛ پرداخت وجه نقد، انتقال وجه با استفاده از کارت‌‌‌های شتابی، خرید شارژ مستقیم سیم‌‌‌کارت‌‌‌های اعتباری تلفن همراه و... به تمام زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ارائه می‌کنند.

وکیلی در پایان افزود: برای رفاه حال زائران گرامی اربعین حسینی (ع)، شعب و باجه‌های این بانک نیز که در مسیر تردد زوار حضرت اباعبدالله‌‌‌الحسین درسطح استان‌‌‌های خوزستان، کرمانشاه، ایلام و سایر استان‌‌‌های همجوار قرار دارند، به‌‌‌صورت فوق‌‌‌العاده خدمات حضوری و الکترونیکی را به عاشقان اهل‌‌‌بیت‌‌‌ علیهم‌‌‌السلام ارائه می‌کنند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: