کد خبر: ۲۱۲۳۷۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰ - ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - 19 August 2023
قرارداد بیمه تکمیلی درمان بین سازمان نظام پزشکی و آتیه‌سازان حافظ منعقد شد و کارکنان و خانواده‌های سازمان نظام پزشکی از اول شهریور سال جاری به مدت یک سال تحت پوشش خدمات بیمه تکمیلی درمان قرار گرفتند

مدیرعامل آتیه‌سازان حافظ جزئیات بیمه تکمیلی درمان سازمان نظام پزشکی را تشریح کرد.

به گزارش دنیای اقتصاد ، علیرضا نمازی گفت : قرارداد بیمه تکمیلی درمان بین سازمان نظام پزشکی و آتیه‌سازان حافظ منعقد شد و کارکنان و خانواده‌های سازمان نظام پزشکی از اول شهریور سال جاری به مدت یک سال تحت پوشش خدمات بیمه تکمیلی درمان قرار گرفتند .

وی افزود : بر اساس این قرارداد بیمه‌شدگان می‌توانند با مراجعه به بیش از ۷ هزار مراکز درمانی ‌‌‌‌‌‌و‌ ‌‌تشخیصی طرف قراردادآتیه‌سازان حافظ اعم از دولتی و خصوصی از خدمات آنلاین بهره‌مند شوند .

مدیرعامل آتیه‌سازان حافظ در ادامه با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به جامعه پزشکی کشور از آمادگی آتیه‌سازان حافظ برای ارائه خدمات به همه اقشار جامعه خبرداد و گفت : رویکرد جدید آتیه‌سازان حافظ قرارداد حداکثری با بیمارستان‌های سراسر کشور ازجمله دولتی / دانشگاهی و خصوصی است تا بیمه‌شدگان بدون دغدغه هزینه‌ها ، امور درمانی خود را پیگیر شوند . دکتر نمازی در ادامه تصریح کرد ، به منظور رفاه بیمه شدگان به شعب سراسر کشور ابلاغ شده است تا فرآیند رسیدگی و پرداخت خسارت‌های درمانی و همچنین پرداخت مطالبات بیمارستانی و درمانی با سرعت انجام شود. گفتنی است ، آتیه‌سازان حافظ تنها بیمه تکمیلی درمان در کشور است که به صورت تخصصی در حوزه درمان فعالیت می‌کند و اولین بیمه تکمیلی درمان است که الکترونیکی شده است .

پیش از این، شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ قراردادهای دیگری با برخی از سازمان‌ها به جهت گسترش بیمه تکمیلی خدمات درمان به انعقاد رسانده بود. از جمله این قراردادها طرح بیمه تکمیلی عشایر و روستاییان بود. به موجب این طرح که به صورت پایلوت در سه استان اجرا شده بود عشایر و روستاییان مستمری‌بگیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از خدمات بیمه تکمیلی برخوردار می‌‌‌شدند. تعداد افراد طرح پوشش آزمایشی این طرح به بیش از ۲میلیون و ۸۰۰‌هزار نفر می‌‌‌رسد. از دیگر طرح‌‌‌های اجرا شده توسط این شرکت، طرح «اکمل طلایی» است که به موجب آن، بازنشستگان کشوری تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی، می‌توانند از خدمات درمانی که بیمه تکمیلی صندوق بازنشستگی تحت پوشش قرار نمی‌‌‌دهد، استفاده کنند. در سال گذشته ۲۳ استان در کشور تحت پوشش این بیمه قرار گرفتند که تا انتهای سال‌جاری، تمامی استان‌‌‌ها تحت پوشش این طرح قرار خواهند گرفت.

لیلا فریادرس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: