کد خبر: ۲۱۲۳۰۸
تاریخ انتشار: ۰۶:۳۴ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - 15 August 2023
بیمه پاسارگاد دوره آموزشی مقدماتی مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم را با حضور اعضای هیات مدیره و جمعی از کارکنان شرکت برگزار کرد.

بیمه پاسارگاد دوره آموزشی مقدماتی مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم را با حضور اعضای هیات مدیره و جمعی از کارکنان شرکت برگزار کرد.

 دوره آموزشی مقدماتی مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم در راستای اجرای تکالیف ماده (۱۴۵) آیین نامه اجرایی ماده (۱۴) الحاقی قانون مبارزه با پولشویی با حضور جمعی از مدیران و همکاران شرکت ، به مدت ۸ ساعت و طی دو جلسه در روزهای ۳ و ۶ تیرماه ۱۴۰۲، در محل سالن اجتماعات بیمه پاسارگاد برگزار شد.

این جلسه با حضور معصوم ضمیری نائب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل و حمید احمدزاده عضو هیأت مدیره و سرپرست معاونت توسعه بازار آغاز شد . مدیرعامل شرکت توجه به مباحث مبارزه با پولشویی و مقوله کنترل های داخلی را حائز اهمیت دانست و افزود: در نگاه کلی نمی توان مسئله مبارزه با پولشویی را جدا از مقوله کنترل های داخلی برشمرد.

در مباحث مالی و حسابداری باید کنترل های مؤثری وجود داشته باشد تا اشتباهات و سوء استفاده ها به حداقل ممکن برسد. شایان ذکر است این دوره آموزشی در راستای طراحی، اجرا و ارزیابی مستمر و ارتقای دانش مدیران و همکاران این شرکت در زمینه مبارزه با پولشویی به همت مدیریت برنامه ریزی، امور مجامع و بورس و اداره مبارزه با پولشویی، با حضور حسین سماک به عنوان مدرس دوره و صادق گنج خانلو، رئیس اداره مبارزه با پولشویی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: