کد خبر: ۲۱۱۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۴ - ۰۸ مرداد ۱۴۰۲ - 30 July 2023
مدیرعامل شرکت توانیر اعلام کرد: تاکنون ۷۸۰ میلیارد تومان پاداش صرفه جویی برق به مشترکان پرداخت شده است.

مدیرعامل شرکت توانیر اعلام کرد: تاکنون ۷۸۰ میلیارد تومان پاداش صرفه جویی برق به مشترکان پرداخت شده است.

به گزارش ایسنا، آرش کردی با بیان اینکه هفته گذشته در روز دوم مرداد بیشترین میزان اوج مصرف با عدد ۷۲ هزار و ۷۲۴ مگاوات به ثبت رسید که یک رشد تاریخی ۴.۶ درصدی را نسبت به اوج مصرف پارسال با عدد ۶۹ هزار و ۵۰۰ مگاوات نشان می‌دهد، اظهار کرد: در خرداد و تیر میزان انرژی تحویلی به مشترکان ۷ درصد رشد داشته که عدد قابل توجهی محسوب می‌شود.

به گفته وی، رشد اوج مصرف امسال نسبت به پارسال حدود ۳۲۰۰ مگاوات است که معادل مصرف ۶ استان ایلام، کردستان، کرمانشاه، سمنان، لرستان و اردبیل است.

مدیرعامل شرکت توانیر با پیش‌بینی این که اوج مصرف امروز به عدد ۷۲ هزار مگاوات برسد، یادآور شد: هفته جاری نیز بسیار گرم خواهد بود و امکان دارد در این هفته، اوج مصرف به بیش از ۷۲ هزار مگاوات نیز برسد، بنابراین نیاز داریم مردم همکاری خود را در زمینه مدیریت مصرف برق تداوم بخشند.

کردی با بیان این که تقریبا از هر سه مشترک، یک مشترک مشمول دریافت پاداش شده است، خاطرنشان کرد: از ۲۷ میلیون قبض صادر شده بیش از ۹ میلیون قبض مشمول پاداش شده است.

به گفته مدیرعامل شرکت توانیر، براساس بررسی‌ها این امکان وجود دارد که بیش از ۹۸ درصد مشترکان در طرح پاداش صرفه جویی برق شرکت کنند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: