کد خبر: ۲۱۰۹۵۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۹ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ - 14 June 2023
اختصاصی بانکداری ایرانی ؛
بانک سینا برای مشتریان حقیقی و حقوقی که نیازمند وام‌های مناسب برای زندگی روزمره خود هستند، شرایطی تحت عنوان طرح «ارغوان» مهیا کرده است.

بانکداری ایرانی - لیلا فریادرس ؛بانک سینا برای مشتریان حقیقی و حقوقی که نیازمند وام‌های مناسب برای زندگی روزمره خود هستند، شرایطی تحت عنوان طرح «ارغوان» مهیا کرده که با افتتاح حساب قرض الحسنه در یکی از شعب این بانک، وام ۲۰۰ تا 500 میلیون تومانی را دریافت کنند.

به گزارش بانکداری ایرانی،  بانک سینا به عنوان یکی از بانک‌های مطرح در صنعت بانکداری ایران که دارای نسبت‌های مالی سرآمد در این صنعت هم است، طرح های زیادی را برای اعطای تسهیلات به شهروندان حقیقی و حقوقی در دست اجرا دارد. طرح‌های مانند ارمغان، میعاد ، اقبال ، انتخاب و طرح های دیگر که همه این طرح‌ها برای ایجاد شرایط مناسب برای اعطای تسهیلات خرد به شهروندان است.

علاوه بر این می توان گفت که بانک سینا ، بانکی خوش نام در اعطای تسهیلات خرد و در قالب های مختلف است چرا که این بانک همراستا با سیاست‌های کلان کشور در حمایت از بخش‌‌های مختلف جامعه و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی تا پایان سال 1401 تعداد شش هزار و 25 فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج به مبلغ بیش از هشت هزار و 322 میلیارد ریال به واجدین شرایط پرداخت کرده که بیانگر رشد 300 درصدی در مقایسه با عملکرد ثبت‌شده در سال 1400 است و در سایر بانکها کمتر چنین رشدی راخ داده است.

شایان ذکر است که این بانک علاوه بر پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در زمینه‌های مختلف اقتصاد، به منظور حمایت ازمستأجران تا پایان سال 1401 بیش از هفت هزار و 269 فقره وام به ارزشی بالغ بر چهار هزار و 120 میلیارد ریال به صورت ودیعه مسکن به افراد فاقد مسکن پرداخت کرد.

در همین راستا بانک سینا، این بار یکی از طرح‌های مهم سپرده‌محور ارائه شده که هم زمان دریافت را کوتاه کرده و هم میزان تسهیلات را افزایش داده‌است. طرح «ارغوان» که مزایای زیادی دارد، طرحی است که مشتریان حقیقی می‌توانند با سپرده‌گذاری و ایجاد معدل لازم در سپرده، از تسهیلات این طرح بهره‌مند شوند.

در طرح ارغوان بانک سینا، سپرده‌گذار می‌تواند با ایجاد میانگین ۲ تا 6 ماه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان و معدل لازم در سپرده تسهیلات دریافت کند. در حقیقت، در طرح تسهیلاتی ارغوان بانک سینا می‌توان بر اساس میانگین موجودی حساب و مدت زمان سپرده گذاری، ظرف مدت ۲ ماه سرمایه خودرا ۲ ونیم برابر کرده و تسهیلات دریافت کرد.

مانند تمامی تسهیلات و بر اساس قوانین بانک مرکزی و صنعت بانکداری ، برای دریافت این وام نباید چک برگشتی داشته یا به بانک بدهکار بود. حداقل مبلغ سپرده برای دریافت این تسهیلات ۵ میلیون تومان و بازپرداخت ۶۰ ماهه است.

لیلا فریادرس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: