کد خبر: ۲۱۰۳۴۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۲ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 14 May 2023
غلامرضا فتحعلی در بازدید از منطقه فارس، کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرعامل بانک سینا سرمایه اصلی در بانک را نیروی انسانی کارآمد دانست و گفت: نیروی انسانی متخصص و کارآمد، ضامن موفقیت طرح راهبردی کسب‌وکار بانک سیناست.

مدیرعامل بانک سینا سرمایه اصلی در بانک را نیروی انسانی کارآمد دانست و گفت: نیروی انسانی متخصص و کارآمد، ضامن موفقیت طرح راهبردی کسب‌وکار بانک سیناست.

نیروی انسانی متخصص و کارآمد بانک سینا، ضامن موفقیت طرح راهبردی کسب‌وکار این بانک است
به گزارش روابط‌عمومی بانک سینا، غلامرضا فتحعلی در جمع رؤسای شعب منطقه فارس، کهگیلویه و بویراحمد، با تأکید بر لزوم ایفای نقش شایسته کارکنان در بانک سینا به عنوان بانکی در تراز انقلاب اسلامی اظهار داشت: خواستگاه اصلی تحولات در بانک، طرح راهبردی کسب ‌وکار است که اجرای موفق این طرح، در گرو اراده و خواست همکاران بوده و در واقع، با تلاش و اراده کارکنان است که تحول و توسعه کسب‌وکار بانک سینا تحقق یافته و خطوط بانکداری توسعه می‌یابد.

وی با تبیین شاخص‌های عملکردی بانک در سال گذشته، چشم‌انداز بانک سینا را مثبت خواند و اذعان داشت: این بانک با نزدیک شدن به مرز 40 سالگی، به مرحله پختگی در عملکردها رسیده است و موفقیت‌های این بانک در ارزیابی‌های شبکه بانکی، بیانگر همین موضوع است.

فتحعلی با اشاره به رضایت خاطر مشتریان از رفتار و برخورد کارکنان بر اساس نظرسنجی‌های صورت‌گرفته، افزود: بانک دارای نیروهای مستعد و تلاشگر در همه مناطق است و از نظر فرهنگ سازمانی و تکریم مشتری، بسیار مطلوب عمل کرده است.

وی با تأکید بر سرعت‌گیری حرکت در مسیر تحول دیجیتال، ابراز امیدواری کرد بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته انتظار می‌رود در پایان سال 1404 ، ظرفیت کلیه شعب به بانکداری شرکتی تعلق یابد و سایر خدمات از طریق بانکداری دیجیتال ارائه شود.

وی ادامه داد: رسیدن به نقطه مطلوب در بانکداری دیجیتال در گرو استفاده از ایده‌های خلاق در این زمینه است و بانک سینا در صدد است با بهره‌گیری از ایده‌های نو و مؤثر استارت‌آپ‌ها و فین‌تک‌ها در این عرصه فعال‌تر عمل کند تا شاهد ارائه خدمات بانکی بهتر و مطلوب‌تر و افزایش سهم بازار بانک در این بخش باشیم.

باران ایرمان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: