کد خبر: ۲۱۰۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۸ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - 10 May 2023
حجت الاسلام والمسلمین موسی غضنفرآبادی در نشست مشترک با مدیران ارشد صنعت بیمه از خدمات ارزنده و گره گشای این صنعت در راستای حمایت از مردم تقدیر کرد.

مجلس با تمام قوا در كنار صنعت بیمه استحجت الاسلام والمسلمین موسی غضنفرآبادی در نشست مشترک با مدیران ارشد صنعت بیمه از خدمات ارزنده و گره گشای این صنعت در راستای حمایت از مردم تقدیر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس در این نشست ضمن قدردانی از خدمات ارزنده صنعت بیمه گفت: ضرورت و اهمیت بیمه را همه درک کرده ایم و امیدوارم نقش حمایتی صنعت بیمه با حمایت مجلس در برنامه هفتم پررنگ تر شود.

غضنفرآبادی در ادامه افزود: صنعت بیمه پیشنهادات خود را به مرکز پژوهش های مجلس ارائه دهد تا با بررسی و جمع آوری نظرات کارشناسی بهترین تصمیمات اتخاذ شود.

وی همچنین بر جایگزینی فن آوری های داخلی به خارجی تاکید کرد و گفت: با استفاده از نرم افزارهای داخلی باید روزنه های نفوذ اجانب و بدخواهان نظام را کم کنیم.

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس در ادامه از طرح خودروهای غیرمتعارف در صحن مجلس خبر داد و گفت: بنا بر این طرح مقرر شد تغییراتی در فرآیند پرداخت خسارات به خودروهای غیرمتعارف صورت گیرد که از مشکلات و نارضایتی زیاندیگان بکاهد، به گونه ای که بیمه گر مکلف شود خسارت مالی ناشی از حوادث رانندگی را صرف نظر از نوع خودروی آسیب دیده تا سقف تعهدات خود که در بیمه نامه مندرج است اعم از اجباری و اختیاری جبران کند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: