کد خبر: ۲۱۰۰۰۱
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۱ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - 06 March 2023

گلایه مندی رانندگان از واریز نشدن هزینه بیمه تکمیلیشهروند خبرنگار ما با ارسال پیام از عدم پرداخت حق بیمه تکمیلی رانندگان توسط کانون انجمن‌های حمل و نقل داخلی کشور خبر داد.

بیمه به عنوان چتر حمایتی برای افراد جامعه راه اندازی شد تا آن‌ها بتوانند از تسهیلات و مزایای آن به هنگام بیماری بهره‌مند شوند. یکی از مواردی که دغدغه افراد یک جامعه بوده، پرداخت هزینه‌های درمانی بیمه تکمیلی از سوی بیمه گذار است، اما در برخی از مواقع این موضوع به فراموشی سپرده می‌شود و بیمه شدگان را با مشکلاتی مواجه می‌کند. شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از پرداخت نشدن حق بیمه تکمیلی رانندگان و متصدیان حمل از شرکتهای حمل و نقل گلایه کرد و خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.

متن پیام شهروند خبرنگار ما:
سلام، کانون انجمن های حمل و نقل داخلی کشور ، مبلغ ۰/۵ درصد از کل کرایه های حمل را جهت بیمه تکمیلی رانندگان و متصدیان حمل از شرکتهای حمل و نقل دریافت میکند ولی متاسفانه این پول در وجه شرکت بیمه دانا واریز نگردیده و بیمه های تکمیلی ما قطع شده است. در حال حاضر نمی دانیم پولی که از ما گرفته شده کجا هست و هیچکس هم پاسخگو نیست. لطفا شما پیگیری کنید.

 

شما مخاطبان عزیز، از طریق شبکه‌های اجتماعی برای بانکداری ایرانی، با شماره 09361465211 ، شناسه @bankdari_irani  و "تماس با ما " پیام‌های متعددی را در موضوعات مختلف ارسال کرده‌اید.

مطالب منعکس شده را مي توانيد در آدرس زير دنبال کنيد: شهروند خبرنگار 

باران ایرمان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: