کد خبر: ۲۰۹۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۷ - ۲۳ فروردين ۱۴۰۲ - 12 April 2023
دکتر اسماعیل للـه‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن شهادت حضرت علی(ع) را تسلیت گفت.

 دکتر اسماعیل للـه‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن شهادت حضرت علی(ع) را تسلیت گفت.

 متن پیام به این شرح است:

بیست و یکم ماه مبارک رمضان، شهادت مولای متقیان حضرت امیرالمؤمنین، علی (ع) را که مصادف با شب‌های پرفیض و برکت قدر است، تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.

مولای متقیان، علی (ع) از جمله شخصیت هایی است که در تاریخ نظیر ندارد. ارزش های والای انسانی همچون، شجاعت، جوانمردی، پارسایی، مهربانی، زهد و عدالت همه در وجود آن امام همام تجمیع شده بود. همین ارزش های الهی و انسانی بود که ایشان را به عنوان الگویی بی بدیل به بشریت معرفی کرد.

سراسر زندگی امیرالمؤمنین، علی (ع) مملو از درس ها و نکات آموزنده ای است که الگو قرار دادن آن ها، سعادت دنیوی و اخروی هر انسان آزاده و عدالت خواهی را تضمین می کند. شیوه و سیره آن حضرت در تبلیغ دین مبین اسلام، مجاهدت هایشان در صیانت از حریم رسالت و رفتار های مشفقانه و محبت آمیز در برخورد با مردم به ویژه در زمان حکومت داری، جلوه های زیبایی از آن حضرت را به تصویر می کشد که می تواند چراغ هدایتی برای زمان حال و آینده بشریت باشد.

در این ایام حزن و اندوه که مصادف با شب های پر فیض و برکت قدر است، ضمن عرض تسلیت و تعزیت و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، امید که در زمره پیروان و رهروان شایسته آن حضرت قرار گیریم و بیش از پیش توفیق خدمت رسانی به هم وطنان، نصیب مجموعه بانک رفاه کارگران شود.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: