کد خبر: ۲۰۹۵۰۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۶ - ۱۴ فروردين ۱۴۰۲ - 03 April 2023
"وسینا" در اسفندماه توانست رکورد جدید از خود بر جای بگذارد و رکورد درآمد حاصل شده از تسهیلات اعطایی خود را در ۲ سال گذشته را پشت سر بگذارد.

"وسینا" در اسفندماه توانست رکورد جدید از خود بر جای بگذارد و رکورد درآمد حاصل شده از تسهیلات اعطایی خود را در ۲ سال گذشته را پشت سر بگذارد.

 بانک سینا ایران در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اسفندماه سال ۱۴۰۱ مجموع درآمد‌های به‌دست‌آمده از بخش تسهیلات اعطایی را در این دوره برابر با ۶۷۴ میلیارد تومان اعلام کرد و از ابتدای سال مالی تاکنون نیز به درآمد تجمیعی ۶ هزار و ۵۵۰ میلیاردتومانی از تسهیلات اعطایی رسید.

میزان سرمایه‌ای که "وسینا" تا پایان اسفندماه از خود بر جای گذاشت برابر با ۶ هزار و ۵۵۰ میلیارد تومان بود، این بانک توانست میزان پرداختی خود جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری را به ۳۶۰ میلیارد تومان برساند.

میزان درآمدی که بانک سینا ایران در اسفندماه از بخش تسهیلات اعطایی شناسایی کرد ۱۶ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این بانک در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۱ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

بانک سینا تا پایان اسفندماه سال ۱۴۰۱ بیشترین درآمدزایی که از خود بر جای گذاشت در اسفندماه ۱۴۰۱ با درآمد ۶۷۴ میلیاردتومانی بود که موفق به ثبت رکورد تازه‌ای شد و این میزان درآمد از تسهیلات اعطایی در ۲ سال اخیر بی‌سابقه بوده است. عمده‌ترین درآمد "وسینا" در اسفندماه متعلق به «مرابحه» و «مشارکت مدنی» بود، مبلغ به ثبت رسیده در بخش‌های نام‌برده برابر با ۵۱۲ میلیارد تومان و ۶۲ میلیارد تومان بود.

درآمدی که بانک سینا از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۷۶ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در اسفندماه را به خود اختصاص داد، «مشارکت مدنی» نیز ۹ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشت.

"وسینا" در اسفندماه توانست رکورد جدید از خود بر جای بگذارد و رکورد درآمد حاصل شده از تسهیلات اعطایی خود را در سال ۱۴۰۱ پشت سر بگذارد و در اسفندماه نیز رکورد جدیدی ثبت کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: