کد خبر: ۲۰۹۳۰۸
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۸ - ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - 18 March 2023
بانک سپه در بهمن‌‌‌ماه سال‌جاری بالغ بر ۱۸‌هزار میلیارد ریال در قالب بیش از ۲۲‌هزار فقره تسهیلات در حوزه‌‌‌های مختلف پرداخت کرده است.

بانک سپه در بهمن‌‌‌ماه سال‌جاری بالغ بر ۱۸‌هزار میلیارد ریال در قالب بیش از ۲۲‌هزار فقره تسهیلات در حوزه‌‌‌های مختلف پرداخت کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، بانک سپه در بهمن‌‌‌ماه سال‌جاری بالغ بر ۱۸‌هزار میلیارد ریال در قالب بیش از ۲۲‌هزار فقره تسهیلات در حوزه‌‌‌های قرض‌‌‌الحسنه ازدواج، فرزندآوری، قرض‌‌‌الحسنه خوداشتغالی کمیته امداد، بهزیستی و کمک ودیعه مسکن مستأجرین پرداخت کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌‌‌رسانی بانک سپه، این بانک که در زمره بانک‌های برتر در زمینه پرداخت تسهیلات قرض‌‌‌الحسنه ازدواج است، در بهمن‌‌‌ماه سال‌جاری به ۷‌هزار و ۲۳۶ پرونده به میزان ۱۰‌هزار و ۱۳۸ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌‌‌الحسنه ازدواج با کارمزد ۴‌درصد پرداخت کرده است. این در حالی است که در حوزه تسهیلات قرض‌‌‌الحسنه فرزندآوری، بانک سپه بهمن‌‌‌ماه سال‌جاری ۳‌هزار و ۵۹۶ میلیارد ریال برای ۸‌هزار و ۷۱۵ فقره پرونده اختصاص داده است.

بانک سپه تسهیلات قرض‌‌‌الحسنه خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) را به میزان ۲‌هزار و ۲۷۷ میلیارد ریال در قالب ۲‌هزار و ۴۸۱ فقره پرونده، تسهیلات قرض‌‌‌الحسنه بهزیستی به مبلغ یک‌هزار و ۲۹۹ میلیارد ریال برای یک‌هزار و ۴۲۴ فقره پرونده و یک‌هزار و ۳۰۶ میلیارد ریال در قالب تسهیلات کمک ودیعه مسکن مستأجران به ۲‌هزار و ۱۸۷ مشمول در بهمن‌‌‌ماه اختصاص داده است.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: