کد خبر: ۲۰۸۸۱۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۶ - ۰۱ اسفند ۱۴۰۱ - 20 February 2023
در حاشیه اولین روز از همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، به‌پرداخت ملت از راه‌ حل جدید این شرکت تحت عنوان «به‌پرداخت من» با حضور احمد جعفری، مدیرعامل هلدینگ بهسازان فردا و شهریار خلیلی، مدیرعامل به‌پرداخت ملت رونمایی کرد.

در حاشیه اولین روز از همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، به‌پرداخت ملت از راه‌ حل جدید این شرکت تحت عنوان «به‌پرداخت من» با حضور احمد جعفری، مدیرعامل هلدینگ بهسازان فردا و شهریار خلیلی، مدیرعامل به‌پرداخت ملت رونمایی کرد.

به گزارش بانکداری ایرانی،  سامانه جامع پذیرندگان شرکت به‌پرداخت ملت تحت عنوان «به‌پرداخت من»، راه‌ حلی جدید از این شرکت است که با هدف پیشگام بودن در صنعت پرداخت کشور، بهبود تجربه مشتریان و تنوع‌بخشی به راهکارهای تأمین پایانه طراحی و تولید شده است. در حال حاضر نسخه تحت وب و نسخه موبایل در دسترس مشتریان قرار دارد.

سامانه به‌پرداخت من امکانات متنوعی دارد ازجمله: امکان ثبت درخواست درگاه پرداخت اینترنتی ، ثبت درخواست کارت‌خوان فروشگاهی به‌صورت مستقیم بدون واسطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتریان به شعب بانک‌ها.

در این سامانه امکان ثبت و پیگیری خدمات پشتیبانی مورد نیاز پذیرندگان به‌صورت آنلاین فراهم شده است. از دیگر امکانات این سامانه می‌توان به ثبت تمامی درخواست‌های پذیرندگان به‌صورت شبانه‌روزی و همچنین تکمیل فرم‌ها و انجام کلیه استعلامات مورد نیاز بدون مراجعه حضوری و در کمترین زمان ممکن اشاره کرد.در فرایند ثبت درخواست، ورود اطلاعات توسط مشتری به حداقل می‌رسد. این سامانه به صورت لحظه‌ای اقلام مورد نیاز برای تکمیل فرم را از سرویس‌های استعلامی از قبیل شاهکار، ثبت‌ احوال، شرکت پست، اینماد، تطابق مالکیت حساب، صحت‌سنجی کد رهگیری مالیاتی و غیره استعلام می‌گیرد و این سامانه عملاً اطلاعاتی را که نیاز به تطبیق با مراجع اطلاعاتی داشته باشد به صورت آنی انجام می‌دهد.

این سامانه همچنان در حال توسعه است و به زودی سرویس‌های مشاهده تراکنش‌ها و گزارش‌های آماری، اصلاح مشخصات پایانه و اطلاعات پذیرنده از قبیل صنف، آدرس پستی، شماره‌ حساب و…،پرداخت اقساط تسهیلات،ثبت درخواست تسهیلات و اعتبارسنجی،ارائه خدمات پشتیبانی شامل درخواست رول کاغذ، اعلام مغایرت و…باشگاه مشتریان به‌پرداخت ملت، نوبت‌دهی آنلاین شعب به آن اضافه خواهد شد.

در نوبت دهی آنلاین ،مشتریان بانک ملت که از پایانه‌های فروش شرکت به‌پرداخت استفاده می‌کنند، می‌توانند به صورت غیرحضوری نوبت دریافت کنند تا هنگامی که وارد شعب می‌شوند معطل نشوند. همچنین امکان پرداخت اقساط تسهیلات ویژه پذیرندگانی است که از بانک ملت تسهیلاتی گرفته باشند. بانک ملت به صورت اختصاصی به پذیرندگانش که حساب‌های خود را به پایانه‌های فروش شرکت به‌پرداخت متصل کرده‌اند، بسته اعتباری اعطا می‌کند.

به‌پرداخت ملت در سامانه «به‌پرداخت من» برای محاسبه امتیاز پذیرندگان و اختصاص تسهیلات به آنها، سرویس محاسبه‌گر مبلغ اعتبار را در نظر گرفته که با استفاده از این خدمت، مشتریان می‌توانند از مبلغ تسهیلات تخصیصی به خود براساس امتیاز کسب‌شده و نوع تسهیلات انتخابی آگاه شوند.

لیلا فریادرس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: