کد خبر: ۲۰۸۶۹۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۶ - ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - 14 February 2023
بانک مرکزی اعلام کرد هموطنان گرامی می توانند برای اطلاع از آخرین نرخ های اسکناس ارز به سامانه مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران به آدرس ice.ir به عنوان تنها مرجع رسمی اعلام نرخ نقدی ارز در کشور مراجعه کنند.

بانکداری ایرانی- بانک مرکزی اعلام کرد هموطنان گرامی می توانند برای اطلاع از آخرین نرخ های اسکناس ارز به سامانه مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران به آدرس ice.ir به عنوان تنها مرجع رسمی اعلام نرخ نقدی ارز در کشور مراجعه کنند.

به گزارش تسنیم به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، مردم می‌توانند با مراجعه به آدرسice.ir به صورت لحظه‌ای و در همه زمان‌ها نرخ ارز را مشاهده و برای اطلاع از نرخ واقعی ارز از مراجعه به منابع و مراجع غیرمعتبر که با هدف تنش آفرینی در فضای اقتصاد کشور و تامین هدف سفته بازان فعالیت می کنند، بپرهیزند.

گفتنی است در این سامانه آخرین نرخ ها و نرخ پایانی روز گذشته اسکناس های دلار و یورو به صورت لحظه ای منتشر می شود.لازم به ذکر است براساس تصمیمات شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی فعالیت های بازار متشکل معاملات ارز ایران در سطح توسعه یافته به مرکز مبادله ارز و طلای ایران ارتقا خواهد یافت.

برچسب ها: بانک مرکزی ، ارز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: