کد خبر: ۲۰۸۴۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶:۵۳ - ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - 01 February 2023
یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402
یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402 در مجلس از تلاش برای گنجاندن واردات خودروهای کارکرده خارجی در لایحه بودجه سال آتی خبر داد و تاکید کرد که این اقدام می تواند به بخش قابل توجهی از تقاضای انباشته در بازار خودرو پاسخ داده و تعادل را به این بازار بازگرداند.

بانکداری ایرانی - یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402 در مجلس از تلاش برای گنجاندن واردات خودروهای کارکرده خارجی در لایحه بودجه سال آتی خبر داد و تاکید کرد که این اقدام می تواند به بخش قابل توجهی از تقاضای انباشته در بازار خودرو پاسخ داده و تعادل را به این بازار بازگرداند.

به گزارش ایسنا، جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی، با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، نوشت:

«در کمیسیون تلفیق و به اتفاق ریاست کمیسیون صنایع و همراهی دیگر نمایندگان به صورت جدی پیگیر واردات خودروهای کارکرده (دست دوم) هستیم. موافقت های اولیه در سطح دولت هم انجام پذیرفته است.

قطعا اگر این نوع واردات به درستی و با درنظر گرفتن نفع مردم انجام پذیرد، یقینا شاهد کاهش شدید قیمت ها به ویژه در خودروهای خارجی خواهیم بود و بخش قابل توجهی از تقاضای انباشته با عرضه درست و دقیق خودرو پاسخ داده خواهد شد. معتقدم دولت به راحتی و بدون خروج یک سنت ارز از کشور می تواند این نارضایتی شدید از بازار نابسامان خودرو را تبدیل به یک رضایتمندی بالا و افزایش سرمایه اجتماعی خود کند.

امیدوارم در این مسیر به جای سنگ اندازی های معمول، شاهد همراهی و همکاری باشیم.»

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: