کد خبر: ۲۰۷۹۲۰
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۹ - ۱۹ دی ۱۴۰۱ - 09 January 2023
شرکت بیمه البرز در پی وقوع حادثه آتش‌سوزی، بزرگ‌ترین میزان خسارت در صنعت بیمه کشور در سال‌جاری به مبلغ یک‌هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال را در کوتاه‌ترین زمان به شرکت صنایع فرش ماندگار پارس کاشان پرداخت کرد.

شرکت بیمه البرز در پی وقوع حادثه آتش‌سوزی، بزرگ‌ترین میزان خسارت در صنعت بیمه کشور در سال‌جاری به مبلغ یک‌هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال را در کوتاه‌ترین زمان به شرکت صنایع فرش ماندگار پارس کاشان پرداخت کرد.
 

به گزارش روابط عمومی بیمه البرز، در جلسه اعطای چک خسارت به مدیرعامل فرش ماندگار پارس کاشان که با حضور مدیرعامل و رئیس هیات‌مدیره بیمه البرز برگزار شد، محسن پورکیانی، مدیرعامل بیمه البرز تاکید کرد: بیمه البرز توجه ویژه‌ای به حفظ سرمایه‌های ملی و حمایت از بخش تولید کشور دارد و به همین دلیل همیشه در کوتاه‌ترین زمان ممکن، خسارت‌های بیمه‌گذاران خود را پرداخت می‌کند. وی افزود: بیمه البرز همیشه تلاش کرده است گره‌گشای تولیدکنندگان باشد چون معتقدیم در شرایط امروزی تولید همچون جهاد است. مدیرعامل بیمه البرز با بیان اینکه نقش مهم بیمه‌گر و توانمندی‌اش؛ هنگام پرداخت خسارت بیش از پیش مشخص می‌شود، گفت: هیات‌مدیره بیمه البرز نیز با همین رویکرد همیشه پرداخت سریع و دقیق خسارت به بیمه‌گذاران خسارت‌دیده خود را سرلوحه فعالیت قرار داده است.

وی ادامه داد: ارزیابی خسارت در همه جای دنیا زمان‌بر است ولی با رویکرد مذکور بیمه البرز، سعی کرده‌ایم این زمان را حتی‌الامکان کاهش دهیم کما اینکه کسب مقام اول مشتری‌مداری در بین شرکت‌های بیمه طی سالیان طولانی و متمادی از سوی بیمه البرز گواه این ادعاست. پورکیانی همچنین بر لزوم آموزش کارکنان واحدهای تولیدی برای مقابله با حوادث احتمالی در کارخانه‌ها از جمله آتش‌سوزی با هدف کاهش میزان خسارت تاکید کرد و گفت: رسالت بیمه البرز به عنوان یک شرکت بیمه این است که در عین فروش تعهد و بیمه‌نامه، سطح ایمنی جامعه را با آموزش ارتقا دهد بنابراین با برخورداری از کارشناسان متخصص و حرفه‌ای، همیشه آمادگی ارائه این آموزش‌های تخصصی را به بیمه‌گذاران خود دارد.

وی همچنین به تولیدکنندگان و بیمه‌گذاران بزرگ توصیه کرد از کم خریدن بیمه پرهیز کنند و سرمایه و فعالیت تولیدی خود را به طور کامل بیمه کنند تا هنگام وقوع خسارت دچار مشکل نشوند. مجید علی‌پناهی، رئیس هیات‌مدیره بیمه البرز نیز در جلسه اعطای چک خسارت به شرکت صنایع فرش ماندگار پارس کاشان با اشاره به اینکه پرداخت خسارت به این شرکت، بزرگ‌ترین خسارت پرداختی سال‌جاری صنعت بیمه کشور بوده است، اظهار کرد: بیمه برای روزهای حادثه است و وظیفه بیمه‌گر پرداخت سریع خسارت به بیمه‌گذاران است. شرکت بیمه البرز نیز با قدمت طولانی ۶۴ سال فعالیت در صنعت بیمه کشور، همیشه خسارت‌های بیمه‌گذاران خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با دقت زیاد پرداخت می‌کند به‌ویژه بیمه‌گذارانی که در بخش‌های مولد و تولیدی کشور فعالیت دارند چون صرف‌نظر از اموال شخصی، سرمایه تولیدکنندگان سرمایه ملی کشور محسوب می‌شود و بیمه البرز همیشه حامی تولیدکنندگان و حافظ سرمایه‌های ملی بوده است.

جلالی، رئیس هیات‌مدیره شرکت صنایع فرش ماندگار پارس کاشان نیز در این جلسه از مدیران و کارکنان شرکت بیمه البرز به خاطر سرعت و دقت عمل در بررسی پرونده خسارت آتش‌سوزی این شرکت قدردانی کرد. این گزارش حاکی است، شرکت صنایع فرش ماندگار پارس کاشان در شهریور سال‌جاری دچار حادثه آتش‌سوزی شد و بلافاصله پس از وقوع حادثه و در کمتر از ۲۴ ساعت کارشناسان ارزیاب خسارت بیمه البرز به محل اعزام شدند و شرکت بیمه البرز تنها از ۱۵ روز پس از وقوع حادثه مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال به صورت علی‌الحساب به این شرکت خسارت پرداخت کرد و در مدت کوتاه چهار ماه خسارت یک‌هزار و ۳۰۰ میلیارد ریالی این شرکت را به صورت کامل پرداخت کرد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: