کد خبر: ۲۰۷۳۳۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۸ - ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - 07 December 2022

در این دوره از جام جهانی، فاصله تیم‌ها از همیشه کم‌تر بوده است. به گونه‌ای که تیم‌های آسیایی که در دوره‌های قبل به راحتی حذف می‌شدند، موفق شدند تا به مراحل حذفی رقابت‌ها صعود کنند یا مانند عربستان و ایران، با بدشانسی و فاصله‌ای اندک، از صعود به دور بعد جا بمانند. بازی های دورهای حذفی مسابقات، بسیار جذاب‌تر شده‌اند و شما می‌توانید این بازی‌ها را با نصب اپلیکیشن پی‌پاد، از طریق تلویزیون اینترنتی آرپا، ببینید.

شگفتی های آخرین دوره ۳۲ تیمی جام جهانی 2022 قطر، آخرین دوره 32 تیمی جام جهانی فوتبال بود. فرمتی که به نظر، جذاب‌ترین مدل برگزاری این رقابت‌ها بود. چیزی که بیش از همه در این دوره به چشم می‌آمد، نزدیک شدن قدرت تیم‌ها به یکدیگر بود. به گونه‌ای که به غیر از قطر میزبان و کانادای کم‌تجربه در جام جهانی، بقیه تیم‌ها تا روز آخر شانس صعود خود را زنده نگه داشتند و اتفاقا بسیاری از تیم‌های صعودکننده، مانند کره جنوبی نیز، در روز آخر رقابت‌های گروه خود موفق به صعود شدند. از دیگر نشانه‌های نزدیک شدن 32 تیم رقابت‌کننده، کسب نتایج عجیب بود. نتایجی که دیگر در این جام، با توجه به تعدد آن‌ها، نمی‌توان اسم شگفتی بر آن گذاشت. از جمله مهم‌ترین موارد این بازی‌ها، می‌توان به پیروزی سامورایی‌ها برابر آلمان و اسپانیا، پیروزی کره جنوبی برابر پرتغال، صدرنشینی مراکش در حضور کرواسی و بلژیک و شکست آرژانتین و لیونل مسی در برابر عربستانی ها اشاره کرد.

جام جهانی ۴۸ تیمیجام جهانی 2026 در کشورهای کانادا، آمریکا و مکزیک، با حضور 48 تیم و در ۲۳ شهر، برگزار خواهد شد. اتفاقی که بسیاری معتقدند، مجددا باعث تنزل کیفیت رقابت ها خواهد شد. اما فیفا، با شعار گسترش فوتبال در تمام دنیا و به نظر با هدف اصلی کسب درآمد بیش‌تر با استفاده از تبلیغات و پخش مسابقات پرتعدادتر، اصرار به برگزاری رقابت ها با این شکل جدید دارد. جایی که قاره آسیا هم 8+1 نماینده خواهد داشت و صعود برای ایران نیز، بسیار محتمل و آسان به نظر می‌رسد.

بازار داغ پیش بینی هابا توضیحات بالا به نظر می‌رسد، شاید این دوره از جام جهانی، آخرین دوره‌ای باشد که رقابت ها در دورهای اول حذفی تا این میزان جذاب و غیرقابل پیش بینی باشد. اما شما، با نصب اپلیکیشن پی‌پاد، علاوه بر مشاهده این مسابقات دیدنی و جذاب، امکان پیش بینی هر مسابقه و بردن جوایز میلیونی را نیز، خواهید داشت.

 

 رپرتاژ آگهی

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: