کد خبر: ۲۰۷۱۲۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۵ - ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - 27 November 2022
مهلت ثبت درخواست در رویداد شناسایی استارت‌آپ‌‌‌های بیمه‌‌‌ای و دارندگان طرح‌‌‌های فناورانه و نوآورانه صنعت بیمه تا ۱۵ آذر سال‌جاری تمدید شد.

 مهلت ثبت درخواست در رویداد شناسایی استارت‌آپ‌‌‌های بیمه‌‌‌ای و دارندگان طرح‌‌‌های فناورانه و نوآورانه صنعت بیمه تا ۱۵ آذر سال‌جاری تمدید شد.


صندوق نوآوری در راستای ماموریت خود مبنی بر تامین مالی طرح‌‌‌های نوآورانه، سرمایه‌گذاری جسورانه در استارت‌آپ‌‌‌ها و طرح‌‌‌های سرمایه‌‌‌پذیر را در قالب «هم‌‌‌سرمایه‌گذاری» با عاملان سرمایه‌گذاری و همچنین شتابدهنده‌‌‌های دانش ‌بنیان آغاز کرده است. به ‌همین منظور و با همکاری بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برنامه جامعی را در قالب رویداد دوشنبه‌‌‌‌های استارت‌آپی و پیوند برگزار می‌کند.

شرکت‌کنندگان در این رویداد استارت‌آپ‌‌‌ها و دارندگان طرح‌‌‌های سرمایه‌‌‌پذیر و طرح‌‌‌های نوآورانه در حوزه فناوری‌‌‌های نوین بیمه، به عنوان سرمایه‌‌‌پذیر خواهند بود. همچنین سرمایه‌گذاران خطرپذیر، صندوق‌های پژوهش و فناوری، صندوق‌های جسورانه بورسی، سرمایه‌گذاران شرکتی، سایر صندوق‌ها و سرمایه‌گذاران علاقه‌‌‌مند به سرمایه‌گذاری جسورانه، نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی، شتابدهنده‌‌‌ها، مراکز رشد، پارک‌‌‌های علم و فناوری از حاضران دیگر این رویداد خواهند بود. گفتنی است، خریداران و مشتریان بالقوه محصولات و خدمات استارت ‌آپی، سازمان‌ها و نهادهای حامی و سیاستگذار، فناوران، پژوهشگران، دانشجویان، اعضای هیات علمی دانشگاه‌‌‌ها و مراکز تحقیقاتی، مخترعان یا تیم‌‌‌های تحقیقاتی علاقه‌‌‌‌مند به کارآفرینی نیز امکان حضور در رویداد دوشنبه‌‌‌های استارت‌آپی با موضوع شناسایی استارت‌آپ‌‌‌های بیمه‌‌‌ای و دارندگان طرح‌‌‌های فناورانه و نوآورانه صنعت بیمه را خواهند داشت.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: