کد خبر: ۲۰۶۹۷۳
تاریخ انتشار: ۰۳:۵۸ - ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - 19 November 2022
در جلسه اخیر هیات‌‌مدیره انجمن روابط‌‌عمومی ایران که با حضور اعضای هیات‌مدیره، مدیرکل و معاون روابط‌‌عمومی بانک صادرات ایران در برج سپهر برگزار شد، توسعه روابط و همکاری‌‌ها میان این انجمن تخصصی و بانک محور گفت‌وگو‌ها و رایزنی‌ها در این جلسه بود.

در جلسه هیات‌مدیره انجمن روابط عمومی ایران، میثم مرادی‌‌نیا، مدیرکل روابط‌‌عمومی بانک صادرات به عنوان رئیس کمیته «بانک‌ها و بیمه‌ها» در این انجمن انتخاب شد.


به گزارش روابط‌‌عمومی بانک صادرات ایران، در جلسه اخیر هیات‌‌مدیره انجمن روابط‌‌عمومی ایران که با حضور اعضای هیات‌مدیره، مدیرکل و معاون روابط‌‌عمومی بانک صادرات ایران در برج سپهر برگزار شد، توسعه روابط و همکاری‌‌ها میان این انجمن تخصصی و بانک محور گفت‌وگو‌ها و رایزنی‌ها در این جلسه بود.

بر پایه این خبر، اعضای انجمن روابط‌‌عمومی ایران، در این نشست باتوجه به ظرفیت و نقش بانک‌ها و بیمه‌ها در هدایت افکارعمومی و سطح تعامل و ارتباط آنها با جامعه با تشکیل کمیته بانک‌ها و بیمه‌ها در این انجمن موافقت کرد و مدیرکل روابط‌‌عمومی بانک صادرات ایران را به عنوان رئیس این کمیته برگزیدند. همچنین ابوالفضل معتمدی‌فرید به عنوان دبیر کمیته یادشده انتخاب شد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: