کد خبر: ۲۰۶۶۸۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۲ - ۱۱ آبان ۱۴۰۱ - 02 November 2022
در جشنواره فروش ویژه تابان این شرکت که از یکم لغایت سی و یکم مرداد ماه برگزار شده بود، 3 نماینده برتر در بخش فروش بیمه‌های عمر و 3 نماینده برتر در بخش فروش بیمه‌های بدنه اتومبیل، آتش سوزی و مسئولیت، با اهدای جوایز نقدی در قالب کمک هزینه سفر، مورد تقدیر قرار گرفتند.

شرکت بیمه نوین از نمایندگان برتر فروش خود در جشنواره تابان با اهدای جوایز، قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات بیمه نوین، در جشنواره فروش ویژه تابان این شرکت که از یکم لغایت سی و یکم مرداد ماه برگزار شده بود، 3 نماینده برتر در بخش فروش بیمه‌های عمر و 3 نماینده برتر در بخش فروش بیمه‌های بدنه اتومبیل، آتش سوزی و مسئولیت، با اهدای جوایز نقدی در قالب کمک هزینه سفر، مورد تقدیر قرار گرفتند.

این جشنواره که همچون سایر جشنواره‌های بیمه نوین با هدف ارتقای بهره‌وری شبکه فروش، معرفی محصولات بیمه‌ای و گسترش فرهنگ بیمه و ایجاد شرایطی جهت خرید بیمه‌نامه با تخفیفات ویژه برای مشتریان، برگزار شد، توانست بسترسازی مناسبی جهت مشارکت هر چه بیشتر شبکه فروش و مشتریان، فراهم کند.

همچنین در جشنواره تابان، به پاس اعتماد بیمه‌گذاران به شرکت بیمه نوین و حضور در جشنواره، به بیمه‌گذارانی که در بازه زمانی جشنواره، محصولات بیمه‌ای مورد نظر خود را خریداری کرده‌اند نیز به قید قرعه جوایزی تعلق می‌گیرد که به زودی، این قرعه کشی انجام و نتایج آن اعلام خواهد شد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: