کد خبر: ۲۰۶۶۶۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۱ - ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - 01 November 2022
فاطمی امین نامه رئیس جمهوری خطاب به نمایندگان را قرائت کرد که در بخشی از آن آمده بود: با عنایت به اقدامات مثبت از ناحیه وزیر صمت انتظار دارم نمایندگان امکان ادامه خدمت وی را فراهم کنند.

بانکداری ایرانی- فاطمی امین نامه رئیس جمهوری خطاب به نمایندگان را قرائت کرد که در بخشی از آن آمده بود: با عنایت به اقدامات مثبت از ناحیه وزیر صمت انتظار دارم نمایندگان امکان ادامه خدمت وی را فراهم کنند.

به گزارش مهر، سیدرضا فاطمی امین در جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی و در جلسه استیضاح خود ابتدا حادثه دلخراش شاهچراغ را تسلیت گفت و سپس خطاب به نمایندگان بیان کرد: رئیس‌جمهور مایل به حضور در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی بودند لذا پیامی تقدیم کردند که آن را قرائت می‌کنم.

متن نامه رئیس‌جمهور که توسط فاطمی امین قرائت شد، بدین شرح است:

«رئیس مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر قالیباف، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

با عرض سلام و تهنیت

احتراماً ضمن تقدیر از همراهی نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی با دولت مردمی و تاکید بر شأن و جایگاه و اختیارات قانونی مجلس شورای اسلامی، تمایل داشتم برای تبیین اقدامات و برنامه‌های جناب آقای دکتر فاطمی امین وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت شخصاً در جلسه شرکت کنم لیکن به دلیل همزمانی جلسه با سفر رسمی و دو جانبه نخست وزیر محترم ارمنستان به تهران و میزبانی اینجانب و اهمیت سفر در روابط دو جانبه و منطقه‌ای امکان حضور در جمع شما بزرگواران فراهم نشد.

با عنایت به اقدامات مثبت دوره یکساله و برنامه‌های تحولی پیش بینی شده از ناحیه وزیر محترم در حوزه‌های مختلف صنعت، معدن و تجارت، انتظار دارم نمایندگان با آرای خویش امکان ادامه خدمت این مدیر پاک‌دست و پرکار و تحولی را فراهم نمایند تا ان‌شاءالله با برخورداری از این حمایت و اعتماد و با بهره‌گیری از دیدگاه‌های تخصصی نقدهای سازنده نمایندگان محترم به ویژه درخواست کنندگان استیضاح با روحیه مضاعف بهبود و ارتقا این وزارتخانه مهم و اثرگذار را پیگیری نماید.

دوام توفیق همگان را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند متعال خواهانم.

سید ابراهیم رئیسی»

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: