کد خبر: ۲۰۶۳۷۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۷ - ۲۷ مهر ۱۴۰۱ - 19 October 2022
در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، صولت مرتضوی به‌عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نمایندگان رأی اعتماد گرفت.

بانکداری ایرانی - در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، صولت مرتضوی به‌عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نمایندگان رأی اعتماد گرفت.

به گزارش تسنیم، بررسی صلاحیت، برنامه‌ها و سوابق کاری صولت مرتضوی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستور کار نمایندگان در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 27 مهرماه) قرار داشت و در ابتدای جلسه علنی امروز سخنگویان 3 کمیسیون اجتماعی، آموزش و بهداشت گزارش کمیسیون‌های متبوع خود درباره برنامه‌های وزیر پیشنهادی کار را قرائت کردند.

پس از آن به‌نوبت، 4 مخالف و 4 موافق درباره صلاحیت مرتضوی اظهار نظر کردند و در ادامه، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور به‌مدت یک ساعت از برنامه‌های وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی دفاع کرد و در نهایت نیز مرتضوی به‌مدت نیم ساعت از برنامه‌های خود دفاع کرد.

بر اساس این گزارش، در نهایت، رأی‌گیری انجام شد و با 176 رأی موافق 64 رأی مخالف و 13 رأی ممتنع و 5 رأی باطله از مجموع 258 رأی، مرتضوی برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجلس رأی گرفت.

به گزارش تسنیم، یکشنبه (24 مهر) نامه رئیس‌جمهور برای معرفی سید صولت مرتضوی به‌عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجلس اعلام وصول شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: