کد خبر: ۲۰۵۵۵۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۵ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۱ - 31 August 2022
هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران در دی‌ماه برگزار می‌شود و در این رویداد علاوه بر بخش نمایشگاهی، کارگاه‌های معرفی محصول، جشنواره چهره‌های ماندگار و مدیران مؤثر و جشنواره نوآوری و استارتاپی، ده‌ها نشست قبل و حین نمایشگاه در خصوص موضوعات روز اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری با سخنرانی حدود ۱۰۰‌نفر از مدیران و متخصصان داخلی و خارجی بحث و بررسی می‌شود.

بانکداری ایرانی-هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران در دی‌ماه برگزار می‌شود و در این رویداد علاوه بر بخش نمایشگاهی، کارگاه‌های معرفی محصول، جشنواره چهره‌های ماندگار و مدیران مؤثر و جشنواره نوآوری و استارتاپی، ده‌ها نشست قبل و حین نمایشگاه در خصوص موضوعات روز اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری با سخنرانی حدود ۱۰۰‌نفر از مدیران و متخصصان داخلی و خارجی بحث و بررسی می‌شود.

عناوین اصلی نمایشگاه تراکنش هشتم ایران
 به گزارش فابانیوز به نقل از ستاد خبری رویداد Transaction، پس از بحث و بررسی در جلسات مختلف، عمده مباحث این دوره از نمایشگاه ذیل عنوان کلی«اقتصاد دیجیتال، کسب و کارهای دانش‌بنیان» و با رویکرد «‌دانش بکارید، ثروت درو کنید» برنامه‌ریزی شده است.

محور سلسله نشست‌های تخصصی Transaction :
1. تحول دیجیتال در صنایع مالی
2. نئوبانک‌ها و خدمات اعتباری
3. آینده صنعت پرداخت
4. بلاکچین و رمز ارز‌ها
5. تلکوبانک‌ها و فین‌تک‌ها
6. تأمین مالی زنجیره تأمین
7. بیمه‌گری دیجیتال و تلکوبیمه‌ها
8. متاورس و شهرهوشمند
9. امنیت سایبری
10. روندهای صنعت بورس و بازار سرمایه

 

شایان ذکر است، بزودی اعضای کمیته علمی هریک از عناوین ده‌گانه فوق معرفی می‌شوند و اعضای کمیته علمی هرگروه موضوعات دقیق هرنشست را تعیین خواهند کرد.

سازمان ها، بانک‌ها و شرکت ها می‌توانند اسپانسری هر نشست را بر عهده بگیرند تا با همفکری اسپانسر، کمیته علمی و مرکز فابا سرفصل مباحث هر نشست و سخنرانان معین شود.

گفتنی است، سلسله نشست‌های قبل از نمایشگاه از مهرماه شروع می‌شود و در ایام برگزاری نمایشگاه نیز چند نشست تخصصی میزبان علاقه‌مندان به موضوعات روز فناوری‌های مالی ایران خواهند بود.

سلسله نشست‌های قبل از نمایشگاه در سالن اجتماعات مرکز فابا برگزار می‌شود و بصورت آنلاین نیز پخش می شود و مباحث آن در سایت فابا نیوز و نشریات و مجلات و مرکز فابا و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود.

همچنین هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران علاوه بر حضوری در دنیای جدید متاورس میزبان بانک‌ها و شرکت‌های ایرانی و سایر کشورها خواهد بود و فرصت ویژه‌ای را برای تعاملات همه جانبه بین المللی فراهم خواهد ساخت.

برای حضور و مشارکت در این مباحث و یا سایر بخش‌های نمایشگاه تراکنش ایران می‌توانید با شماره تلفن( ۴۳۳۴۷- داخلی ۳۰۵) و یا شماره همراه( ۰۹۲۰۹۵۰۱۹۲۹) تماس بگیرید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: