کد خبر: ۲۰۵۲۵۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۲ - ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - 22 August 2022
درچهار ماه نخست سال 1401
بررسی 15 شرکت بیمه ای در چهار ماه نخست سال جاری حاکی از پرداخت 23هزار و34 میلیارد تومان خسارت است.

بانکداری ایرانی- بررسی 15 شرکت بیمه ای در چهار ماه نخست سال جاری حاکی از پرداخت 23هزار و34 میلیارد تومان خسارت است که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته 148درصد معادل 13 هزار و 741 میلیارد تومان افزایش را نشان می دهد.

به گزارش بانکداری ایرانی و براساس تازه ترین گزارش عملکرد ماهیانه 15 شرکت بیمه ای منتهی به پایان تیرماه سال جاری، این شرکت ها در مجموع 23 هزار و 34 میلیارد تومان خسارت پرداخت کردند این رقم در دوره مشابه سال گذشته 9 هزار و 293 میلیارد تومان بود.

رشد 138 درصدی پرداخت خسارت در بیمه ها / بیمه خاورمیانه و البرز بیشترین و کمترین رشد داشتند
 سه بیمه معلم، بیمه دانا و بیمه تعاون کمترین رشد و درواقع بهترین عملکرد را دراین بخش داشته اند به طوری که بیمه معلم رشد 46 درصد کاهش، بیمه دانا 4 درصد و بیمه تعاون 9 درصد در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته رشد داشته اند و بیشترین رشد را بخش پرداخت خسارت بیمه زندگی خاورمیانه داشته است .

دربخش میزان پرداخت خسارت بیمه آسیا، بیمه دانا و البرز بیشترین خسارت را پرداخت کردند. و بیمه زندگی خاور میانه کمترین میزان پرداخت خسارت در این دوره داشته است.

لازم به یاد آوری است بیمه دی به دلیل عدم تمدید قرارداد بیمه درمان تکمیلی بنیاد شهید در زمان مشخص نمی توان عملکرد این شرکت را دراین بازه زمانی ارزیابی کرد.

رشد 138 درصدی پرداخت خسارت در بیمه ها / بیمه خاورمیانه و البرز بیشترین و کمترین رشد داشتند
 
علی سوری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: