کد خبر: ۲۰۴۸۰۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - 27 July 2022
امکان افتتاح حساب به صورت غیر‌حضوری و از طریق نرم‌افزار «همراه شهر پلاس» برای شهروندانی که در بانک شهر حساب بانکی ندارند به صورت رایگان تا ابتدای شهریور ماه میسر شده است.

 امکان افتتاح حساب به صورت غیر‌حضوری و از طریق نرم‌افزار «همراه شهر پلاس» برای شهروندانی که در بانک شهر حساب بانکی ندارند به صورت رایگان تا ابتدای شهریور ماه میسر شده است.

معاون فناوری اطلاعات بانک شهر با تاکید بر اینکه شعار «نوآوری در خدمت» همواره سرلوحه خدمات ارائه شده از سوی بانک شهر بوده است، افزود: با توجه به اهمیت و نقش تحول دیجیتال در صنعت بانکداری کشور، این بانک در تلاش است خدمات بانکی کاربردی ‌مانند افتتاح سپرده بانکی را به صورت غیرحضوری و بدون محدودیت زمانی از طریق ابزارها و کانال‌‌های مناسب نظیر تلفن همراه به مشتریان ارائه کند.

حسام حبیب‌الله در ادامه با تشریح فرآیند اجرایی افتتاح سپرده بانکی از طریق نرم‌افزار «همراه شهر پلاس» تصریح کرد: در مرحله نخست و پس از نصب نرم‌افزار مذکور از سوی شهروندان، اطلاعات لازم شامل اطلاعات هویتی، تحصیلی و ارتباطی از متقاضی اخذ و ضمن استعلام ثبت‌احوال مشتری، بررسی مالکیت تلفن همراه وی و انجام استعلام کدپستی وارد شده، تصویر کارت ملی، امضا و یک ویدئو با صدا جهت احراز هویت از متقاضیان دریافت می‌شود.

او عنوان کرد: پس از تعیین رمز ورود به کانال همراه شهر پلاس توسط مشتری در نرم‌افزار همراه شهر پلاس، به وی اتمام فرآیند ثبت اطلاعات اعلام تا پس از بررسی اطلاعات توسط کارشناسان بانک نتیجه به وی اعلام می‌شود. معاون فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به اینکه تمامی مراحل افتتاح حساب غیرحضوری با استفاده از هوش مصنوعی و همکاری شعبه مجازی این بانک انجام خواهد شد، ادامه داد: به صورت سیستمی استعلام سوابق چک برگشتی و تسهیلات‌/ تعهدات معوق برای متقاضی انجام و درصورت عدم وجود سوابق چک برگشتی و تسهیلات معوق، افتتاح سپرده سرمایه‌‌گذاری کوتاه‌‌مدت مشتری، فعال‌سازی همراه بانک، فعال‌سازی سرویس پیامکی و صدور کارت بانکی وی انجام و کارت نقدی صادر شده، از طریق پست به آدرس محل سکونت وارد شده توسط مشتری ارسال و پس از احراز هویت توسط مامور پست، به ایشان تحویل داده خواهد شد. او خاطرنشان کرد: بنابر سیاست‌های تشویقی بانک و برای ترغیب افراد، افتتاح سپرده بانکی غیرحضوری برای مشتریان جدید در برنامه همراه شهر پلاس تا ابتدای شهریور ماه سال جاری بدون اخذ کارمزد از مشتریان صورت می‌‌پذیرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: