کد خبر: ۲۰۴۶۲۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۳ - ۲۹ تير ۱۴۰۱ - 20 July 2022
شرکت بیمه‌‌ کوثر با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 1400/12/29 و پس از شنیدن گزارش‌ های عملکرد شرکت و حسابرس و بازرس قانونی، به ازای هر سهم 219 ریال سود در نظر گرفت.

شرکت بیمه‌‌ کوثر با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 1400/12/29 و پس از شنیدن گزارش‌ های عملکرد شرکت و حسابرس و بازرس قانونی، به ازای هر سهم 219 ریال سود در نظر گرفت.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه‌کوثر؛ مجمع عمومی سالیانه شرکت بیمه‌کوثر باحضور بیش از 92 درصد سهام‌داران در هتل ارم برگزار شد.

پس از رای‌گیری و انتخاب، امیرهوشنگ جنگی، سیدهادی شیخ‌الاسلامی، امید زهرابی، مصطفی مقصودی به‌ترتیب به‌عنوان رییس، ناظر اول، ناظر دوم و منشی مجمع، با حضور نمایندگان بیمه مرکزی، سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس و بازرس قانونی جلسه آغاز شد.

مدیرعامل شرکت در این جلسه از سهم 4.7درصدی حق‌بیمه تولیدی شرکت از صنعت و کسب رتبه ششم در سال گذشته خبرداد و افزود: بیمه کوثر در بخش درامدهای حاصل از سرمایه‌گذاری و سود خالص در صنعت بیمه در جایگاه دوم و سوم قرار گرفت.

ابوالفضل آقادادی ضمن ارائه گزارش عملکرد شرکت در سال گذشته، خاطرنشان کرد: افزایش سرمایه 160 درصدی شرکت بیمه کوثر به بیش از یک‌هزارو600 میلیارد تومان، تایید سطح یک توانگری مالی شرکت برای ششمین سال متوالی، قرارگرفتن در بین 100 شرکت برتر کشور در رتبه‌بندی 100-IMI برای پنجمین سال متوالی، تمدید گواهینامه‌های استاندارد ایزو 10002، ایزو 10004، ایزو 10015، ایزو 9001، دریافت گواهینامه استاندارد مدیریت ریسک ایزو 31000، تمدید مجوز قبولی اتکایی بیمه کوثر توسط بیمه مرکزی، چابک‌سازی ساختار سازمانی پیرو تدابیر نهاد ناظر، ارتقای خدمات برخط و غیرحضوری بیمه‌ای از طریق توسعه زیرساخت‌های فناوری، رونمایی از سامانه یکپارچه ارائه خدمات به مشتریان بیمه کوثر «کوثر من»، کسب رتبه نخست روابط‌عمومی صنعت بیمه توسط بیمه کوثر، دریافت لوح زرین اجلاس سراسری رضایت مندی مشتری در چهارمین همایش ملی اقتصاد مقاومتی و جهش تولید توسط بیمه کوثر، کسب جایزه زرین یازدهمین اجلاس رضایت مشتری توسط بیمه کوثر و دریافت تقدیرنامه اهتمام به زبدگی دیجیتال در پنجمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال توسط بیمه کوثر از اهم اقدامات شرکت در سال گذشته بوده است.

وی درخصوص برنامه‌های شرکت در سال‌جاری گفت: افزایش سهم از بازار صنعت و نفوذ بیشتر در بازار قبولی اتکایی، افزایش سهم بیمه‌های عمر‌و‌سرمایه‌گذاری در ترکیب پرتفوی شرکت با هدف افزایش نقدینگی، حفظ سطح یک توانگری مالی، داده‌کاوی، هوشمند‌سازی کسب‌و‌کار و تحول دیجیتال در سامانه‌های بیمه‌گری، توسعه فرایند صدور برخط بیمه‌نامه و مکانیزه‌سازی و برخط کردن فرایند اعلام خسارت در رشته‌های جدید بیمه‌ای به منظور افزایش رضایت مشتریان از جمله برنامه‌های شرکت برای تحقق اهداف و چشم‌انداز پیش‌بینی شده است.

گفتنی است، پس از ارائه گزارش بازرس قانونی و حسابرس شرکت، صورت‌های مالی منتهی به سال مالی 29/12/1400 شرکت بیمه‌کوثر به تصویب مجمع رسید و در پایان از عملکرد شرکت بیمه کوثر تقدیر شد. روزنامه‌های دنیای اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه‌های رسمی و موسسه حسابرسی سامان پندار به‌عنوان حسابرس و بازرس قانونی رسمی و موسسه خدمات مدیریت رهیافت و همکاران به عنوان حسابرس و بازرس علی‌البدل انتخاب شدند. همچنین اکچوئر رسمی و علی‌البدل برای مدت دو سال برگزیده شد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: