کد خبر: ۲۰۲۸۸۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 23 April 2022
مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور کندوان‌ تردد وسایل نقلیه از ساعت 13:00 تا 24:00 امروز از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد و در محور هراز ‌نیز تردد از ساعت 14:00 تا 22:00 امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع است.

بانکداری ایرانی-مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور کندوان‌ تردد وسایل نقلیه از ساعت 13:00 تا 24:00 امروز از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد و در محور هراز ‌نیز تردد از ساعت 14:00 تا 22:00 امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع است.

علی‌اکبر آشوری در‌ گفت‌وگو با فارس، درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌ی کشور بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2323 دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌ و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

*‌ کاهش تردد خودرو در جاده‌ها در 24 ساعت گذشته

وی تصریح کرد: کل تردد جاده‌ای در شبانه ‌روز گذشته‌ براساس آخرین اطلاعات حاصل از‌ رصد‌‌ تعداد‌‌ 2427 دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها، نسبت به روز قبل 12.1 درصد کاهش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 11.7 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

* آزادراه‌‌های کرج-قزوین و تهران-کرج پرترددترین جاده‌های کشور در شبانه‌روز گذشته ‌

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه‌ کرج-قزوین با 135 هزار تردد، آزادراه‌ تهران-کرج با 132 هزار تردد و آزادراه کرج‌-تهران با 121 هزار تردد، ثبت شد.

*‌ محدودیت ترافیکی محورهای تهران-شمال تا 24 امشب/هراز و کندوان یک‌طرفه می‌شود

آشوری در تشریح محدودیت‌‌های ترافیکی محورهای تهران-شمال بیان داشت:‌ در محور کندوان‌ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13:00 تا 24:00 امروز از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:00 تا 24:00 امروز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی اضافه کرد: در محور هراز ‌نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 تا 22:00 امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع است و از ساعت 16:00 تا 22:00 امروز ‌‌در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر‌، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

آشوری گفت: در هراز تردد‌ کامیون‌ها و کامیونت‌ها غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت‌ 06:00 تا 24:00 امروز ممنوع است.

* تردد روان در جاده‌‌های تهران-شمال

وی درباره وضعیت ترافیکی محورهای تهرا‌ن-شمال‌ اظهار داشت: دوربین‌‌های نظارت تصویری در حال حاضر‌‌‌‌ تردد روان در مسیر رفت و برگشت‌‌‌‌‌‌ محور‌‌های فیروزکوه، کندوان و هراز‌، همچنین آزادراه قزوین-رشت و آزادراه تهران-شمال نشان می‌دهد.‌

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها درباره وضعیت جوی جاده‌ها ‌‌بیان کرد: در حال حاضر در جاده‌‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

* انسداد جاده پونل-خلخال و محور‌ کوثر - خلخال‌

آشوری درباره آخرین وضعیت انسداد جاده‌‌های کشور گفت: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین، ‌محور شهداد-نهبندان، محور خرم‌آباد-پل دختر و جاده‌سی‌سخت-پادنا به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود ‌است.

وی اضافه کرد: همچنین جاده پونل-خلخال، جاده وازک - بلده، محور هشتگرد - طالقان، محور لاسم - ارجمند در استان مازندران،‌ محور میل نادر - سفیدآبه واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان‌، محور ریگان - ایرانشهر‌‌‌‌ و محور کوثر - خلخال، واقع در استان اردبیل تا اطلاع بعدی مسدود است.

برچسب ها: کندوان ، هراز ، راه ها ، ترافیک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: