کد خبر: ۲۰۲۴۹۸
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۶ - ۱۸ فروردين ۱۴۰۱ - 07 April 2022

 بانک تجارت از جمع‌آوری۸ میلیارد ریال کمک‌های انسان‌دوستانه و مستقیم مردم ایران به موسسات خیریه معتبر کشور در ۱۰ روز ابتدایی کمپین «همراه نیک» بانک تجارت خبر داد.


کمپین «همراه نیک» این بانک از نیمه شعبان تا نیمه رمضان با هدف جمع‌سپاری کمک‌های انسان‌دوستانه هموطنان از طریق همراه بانک تجارت آغاز شده و مطابق آمار در ۱۰ روز ابتدایی این پویش، مبلغ ۸ میلیارد ریال کمک جمع‌آوری و به حساب موسسات خیریه معتبر کشور از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره)، موسسه محک، ستاد دیه و ... واریز شده که با توجه به استقبال مطلوب هموطنان از برگزاری این پویش پیش‌بینی می‌شود مبالغ جمع‌سپاری شده توسط هموطنان نیک‌اندیش در روزهای آتی به مراتب رشد بیشتری را تجربه کند. بنا بر این گزارش رویداد نیک‌اندیشانه «همراه نیک» از نیمه شعبان (۲۷ اسفند ۱۴۰۰) تا نیمه رمضان (۲۸ فروردین ۱۴۰۱) با هدف جمع‌سپاری کمک‌های انسان‌دوستانه‌ هموطنان از طریق همراه بانک تجارت برگزار و به رسم قدردانی از نیت خیر همراهان با این رویداد ۵۰ جایزه ۵ میلیون ریالی به قید قرعه به شرکت‌کنندگان در این رویداد همزمان با عید سعید فطر اهدا می‌شود.

مشتریان و استفاده‌کنندگان از اپلیکیشن همراه بانک تجارت برای شرکت در این امر خیر کافی است در همراه بانک تجارت از طریق بخش «نیکوکاری» موسسه مورد نظر را انتخاب و مبلغ کمک خود را درج و پرداخت کنند. مبالغ جمع‌آوری شده در این کمپین با نگرش کمک به محرومیت‌زدایی در جامعه مستقیما به حساب موسسات خیریه معتبر کشور واریز می‌شود تا به این ترتیب به مناسبت نیمه شعبان، عید نوروز و حلول ماه مبارک رمضان اقدامی ‌نوع‌دوستانه به نفع مردم میهن اسلامی ‌ایران صورت پذیرد.

اطعام نیازمندان، کمک به بیماران نیازمند، آزادی زندانیان معسر، یاری سالمندان و کودکان نیازمند و حفاظت از محیط زیست و طبیعت از جوامع و نقاط هدف این طرح به شمار می‌روند. این کمپین با شعار «نیکوتر از این نیست که همراه شماییم» در قالب ایفای مسوولیت اجتماعی بانک تجارت و در راستای فراهم آوردن بستری امن و مطمئن برای رساندن کمک‌های خیرخواهانه و نیکوکاری عموم مردم ایران و مشتریان به دست نیازمندان اجرا می‌شود.

حساب رسمی‌ بانک تجارت در اینستاگرام و آپارات و سایت رسمی ‌بانک تجارت اطلاعات تکمیلی در این باره از جمله اسامی ‌برندگان مسابقه را منتشر می‌کنند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: