کد خبر: ۲۰۲۳۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۳ - ۰۷ فروردين ۱۴۰۱ - 27 March 2022
از این پس می‌توان ارز دیجیتال دوج‌کوین را در دستگاه‌های خودپردازی که توسط صرافی ارز دیجیتال «بیت‌کوین آمریکا» اداره می‌شود معامله کرد.

از این پس می‌توان ارز دیجیتال دوج‌کوین را در دستگاه‌های خودپردازی که توسط صرافی ارز دیجیتال «بیت‌کوین آمریکا» اداره می‌شود معامله کرد.

به گزارش کوین‌دسک، دوج‌کوین یک روز پس از اینکه صرافی ارز دیجیتال «بیت‌کوین آمریکا» اعلام کرد که قصد دارد با بیش از ۱۸۰۰ دستگاه خودپرداز در ۳۱ ایالت آمریکا از این ارز دیجیتال پشتیبانی کند، قیمت آن به بالاترین سطح یک‌ماهه خود رسید.

به همین دلیل قیمت دوج‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۴ درصد افزایش یافت و در ساعتی از روز به ۰.۱۴۱ دلار رسید. این عدد بالاترین قیمت دوج‌کوین از ۲۱ فوریه تاکنون است. در زمان انتشار این خبر نیز، دوج‌کوین بر روی عدد ۰.۱۳۶ دلار در نوسان بود.

بیت‌کوین آمریکا که خود را به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال معرفی می‌کند به عنوان یک ارایه دهنده خدمات پولی در وزارت خزانه‌داری ایالات متحده ثبت شده است. طبق اعلام بیت‌کوین آمریکا، این صرافی محبوبیت روزافزون دوج‌کوین را تشخیص داده و به این نتیجه رسیده که زمان پرداختن به آن فرا رسیده است.

با دستگاه‌های ATM، مشتریان می‌توانند انواع خاصی از ارزهای دیجیتال را با پول نقد خریداری کنند یا آن‌ها را به صورت نقدی برداشت کنند. اتر، توکن بومی شبکه اتریوم نیز، در ماه اکتبر به شبکه ATM این صرافی اضافه شد.

همچنین، هفته گذشته، قیمت دوج‌کوین پس از اینکه ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، در توییتی اعلام کرد که دارایی‌های رمزنگاری خود از جمله دوج‌کوین را نمی‌فروشد، افزایش یافت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: