کد خبر: ۲۰۲۲۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۳ - ۰۲ فروردين ۱۴۰۱ - 22 March 2022
با توجه به فرارسیدن تعطیلات نوروزی و به‌منظور رفاه حال مشتریان و دسترسی به خدمات بانکی در این ایام، شعب کشیک این بانک در روزهای دوم تا چهارم فروردین‌ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۰۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ آماده ارائه خدمت به مشتریان ارجمند هستند.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، با توجه به فرارسیدن تعطیلات نوروزی و به‌منظور رفاه حال مشتریان و دسترسی به خدمات بانکی در این ایام، شعب کشیک این بانک در روزهای دوم تا چهارم فروردین‌ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۰۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ آماده ارائه خدمت به مشتریان ارجمند هستند.

 بر این اساس شعب میدان نبوت، قلهک، سهروردی شمالی، بلوار میرداماد، میدان ولی‌عصر، میدان آرژانتین، سرو غربی، میدان توحید در شهر تهران و شعب گلشهر کرج، فرهنگ ساری، آمل، تنکابن، نهارخوران گرگان، صیقلان رشت، آزادی قزوین، ارتش تبریز، سرداران ارومیه، سنندج، اردبیل، زنجان، احمدآباد مشهد، امام خمینی مشهد، توحید اصفهان، مطهری یزد، بلوار امین قم، عفیف‌آباد شیراز، زند شیراز، آزادی کرمان، گلشهر بندرعباس، طالقانی اهواز، بازار بوشهر، کیش در سایر استان‌ها، خدمات مورد نیاز مشتریان و مسافران نوروزی را ارائه خواهند کرد.

علاوه بر این، تمهیدات لازم برای پول‌رسانی به خودپردازهای بانک اقتصادنوین اندیشیده شده و این خودپردازها به‌صورت ۲۴ ساعته آماده تامین وجوه نقد مورد نیاز مشتریان خواهند بود.

از تمامی هم‌وطنان درخواست می‌شود در این ایام استفاده از بانکداری الکترونیک را در اولویت قرار دهند.

همچنین کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره 48031000-021 در تمام ایام هفته و به‌صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخ‌گویی به پرسش‌ها و ابهامات مشتریان ارجمند هستند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: