کد خبر: ۲۰۲۲۷۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۰ - ۰۱ فروردين ۱۴۰۱ - 21 March 2022
مدیران و همکاران مرکز فابا و رویداد بین المللی Transaction: سال ۱۴۰۱ را با "هفت سین، هفت مسیر فناورانه" همراه شما شروع می کنیم و از خدای بزرگ بهترین ها را برایتان خواهانیم

مدیران و همکاران مرکز فابا و رویداد بین المللی Transaction، با انتشار پوستری فرا رسیدن سال ۱۴۰۱ را به همگان به ویژه اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری ایران تبریک گفتتد.

به گزارش  بانکداری ایرانی،به نقل از فابا نیوز، در این پوستر که به شعری از قیصر امین پور با عنوان” بفرمایید فروردین شود اسفندهای ما نه بر لب بلکه در دل گل کند لبخندهای ما / بفرمایید فردا زودتر فردا شود. امروز همین حالا بیاید وعده‌ی آینده های ما” مزین شده است، مدیران و همکاران مرکز فابا و رویداد بین المللی Transaction، ضمن تبریک سال نو از “هفت سین، هفت مسیر فناورانه” که با همکاری مخاطبان مرکز فابا شروع شده، سخن گفتند.

همچنین دست اندرکاران مرکز فابا در این پوستر برای همه اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری کشور و جامعه ایران آرزوی بهترین ها را کرده و هفت مسیر فناورانه که در پوستر ذیل به آن اشاره شده است را به مخاطبان مرکز فابا به عنوان ارمغان خود برای امسال هدیه کردند.

علی سوری
برچسب ها: فابا ، تراکنش ، فناوری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: