کد خبر: ۲۰۲۰۴۴
تاریخ انتشار: ۱۹:۳۶ - ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ - 07 March 2022
ابوالفضل آقادادی مدیرعامل شرکت با گرامی‌داشت 15 اسفند که در ایران روز درختکاری نام‌گذاری شده است، تاکید آموزه‌های بلند دینی را بر کاشت و مراقبت از درختان به‌عنوان جلوه‌‌ زیبای طبیعت یکی از افتخارات پیروان دین مبین اسلام دانست.

شرکت بیمه کوثر هم‌ زمان با روز درختکاری، به یاد 141 شهید عزیز، 141 اصله نهال کاشت.

به گزارش روابط عمومی بیمه کوثر، ابوالفضل آقادادی مدیرعامل شرکت با گرامی‌داشت 15 اسفند که در ایران روز درختکاری نام‌گذاری شده است، تاکید آموزه‌های بلند دینی را بر کاشت و مراقبت از درختان به‌عنوان جلوه‌‌ زیبای طبیعت یکی از افتخارات پیروان دین مبین اسلام دانست.

آقادادی با تاکید بر مسئولیت اجتماعی بیمه کوثر در کمک به حفاظت از محیط زیست گفت: شرکت بیمه کوثر به تاسی از رهبر معظم انقلاب، در آستانه بهار 1401، به منظور ترویج فرهنگ درختکاری و حفاظت از محیط زیست که یکی از مسایل مهم در دنیای صنعتی امروز است، 141 اصله نهال در پایتخت غرس کرد.

 

وی ضمن تجلیل از مقام شامخ همه شهدای عزیزی که جان خود را برای ماندگاری اسلام و ایران فدا کردند افزود: در این اقدام نمادین که هم‌زمان با اعیاد شعبانیه و روز جانباز و پاسدار صورت گرفت، هر درخت به نیت و با نام مبارک یکی از شهدای جنگ تحمیلی و مدافع حرم کاشته شد.

شرکت بیمه کوثر هم‌ زمان با روز درختکاری، به یاد 141 شهید عزیز، 141 اصله نهال کاشت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: