کد خبر: ۲۰۲۰۴۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۶ - ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ - 07 March 2022
در جشنواره نوبهار زندگی پارسیان :
در این جشنواره که از تاریخ 10 اسفند ماه سال جاری تا پایان فروردین ماه 1401 برگزار می گردد به بیمه گزاران خوش حساب بیمه های زندگی که در بازه زمانی 1 فروردین ماه 1400 تا 31 فروردین ماه 1401 اقدام به پرداخت حق بیمه نموده اند و فاقد حق بیمه معوق باشند به قید قرعه جوایز ویژه ای اهدا می گردد.

جوایز ویژه ای به بیمه گزاران خوش حساب بیمه پارسیان اهدا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان؛ این شرکت به پاس همراهی و قدردانی از بیمه گزاران خوش حساب بیمه های زندگی و همچنین تکریم مشتریان و رعایت اصل مشتری مداری، جشنواره نوبهار زندگی پارسیان را با جوایز ویژه آغاز کرد.


بر اساس این گزارش، در این جشنواره که از تاریخ 10 اسفند ماه سال جاری تا پایان فروردین ماه 1401 برگزار می گردد به بیمه گزاران خوش حساب بیمه های زندگی که در بازه زمانی 1 فروردین ماه 1400 تا 31 فروردین ماه 1401 اقدام به پرداخت حق بیمه نموده اند و فاقد حق بیمه معوق باشند به قید قرعه جوایز ویژه ای اهدا می گردد.

بیمه گزاران بیمه های زندگی می توانند جهت اطلاع از شرایط طرح و نحوه کسب امتیاز در این جشنواره با شعب و نمایندگی های بیمه پارسیان در سراسر کشور تماس حاصل فرمایند و یا با مراجعه به سایت رسمی شرکت بیمه پارسیان به آدرس www.parsianinsurance.ir از شرایط این جشنواره اطلاع یابند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: