کد خبر: ۲۰۱۸۷۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۰ - 26 February 2022
مساعدت25هزار میلیارد ریالی بانک کشاورزی با کشاورزان خسارت دیده سرپرست بانک کشاورزی گفت: در اجرای مصوبه هیأت وزیران، با بدهکاران بخش کشاورزی که دچار حوادث غیر مترقبه از جمله خشکسالی شده اند،مساعدت می شود.

سرپرست بانک کشاورزی خبرداد: مساعدت25هزار میلیارد ریالی بانک کشاورزی با کشاورزان خسارت دیده
سرپرست بانک کشاورزی گفت: در اجرای مصوبه هیأت وزیران، با بدهکاران بخش کشاورزی که دچار حوادث غیر مترقبه از جمله خشکسالی شده اند،مساعدت می شود.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)، مهدی رضایی با اعلام این خبر افزود: کشاورزانی که مشتری بانک کشاورزی بوده و از این بانک تسهیلات در بخش تولید دریافت کرده اند و موعد پرداخت اقساط آنان در فاصله زمانی اول مهرماه1396 تا 29 اسفند سال جاری قراردارد،مشمول استفاده از این مساعدت می شوند.

وی تصریح کرد: شعب بانک کشاورزی،پس از معرفی کشاورزان خسارت دیده از سوی شورای بررسی خسارت استان،آماده مساعدت و تعیین تکلیف بدهی آنان خواهند بود.

رضایی خاطرنشان کرد: به منظور همراهی و مدارا با بدهکاران بخش کشاورزی، پیش بینی می شود بالغ بر25 هزار میلیارد ریال، از بدهی کشاورزان مشمول کسر و به حساب مطالبات این بانک از دولت منظور شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: