کد خبر: ۲۰۰۸۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۹ - ۲۲ دی ۱۴۰۰ - 12 January 2022
این آزمون همزمان روز جمعه ۱۷ دی‌ با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و به‌منظور تکمیل کادر کارکنان شعب وادارات بانک پارسیان براساس ضوابط و آیین‌نامه استخدامی بانک از بین متقاضیان زن و مرد واجد شرایط برگزار شد.

 آزمون استخدامی گروه پارسیان با حضور ۲هزار و ۲۱۶ نفر شرکت‌کننده در سه حوزه آزمونی تهران ،کرمان و اهواز برگزار و نتیجه این آزمون به‌زودی از طریق درگاه‌های رسمی اطلاع‌رسانی بانک اعلام خواهد شد.


به گزارش بانکداری ایرانی،  این آزمون همزمان روز جمعه ۱۷ دی‌ با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و به‌منظور تکمیل کادر کارکنان شعب وادارات بانک پارسیان براساس ضوابط و آیین‌نامه استخدامی بانک از بین متقاضیان زن و مرد واجد شرایط برگزار شد.

بنا بر این گزارش محمد قوامی مدیر سرمایه‌های انسانی و امور رفاهی بانک پارسیان با حضور در دانشگاه امیرکبیر محل آزمون داوطلبان تهران اعلام کرد: استخدام و تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد به‌منظور تدوین و اجرای برنامه‌های توسعه‌ای، ازجمله برنامه‌های بانک پارسیان است که این آزمون نیز در همین راستا برگزار شده و پذیرفته‌شدگان به سبب ایجاد ظرفیت‌های جدید بانک در بخش‌های مختلف به کار گمارده می‌شوند. شروع ثبت‌نام این آزمون استخدامی از ۱۷ تا ۳۰ آذر بود و کارت ورود به جلسه نیز از ۱۳ تا ۱۷دی‌ در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفت.

نگار کریمی
برچسب ها: استخدامی ، آزمون ، بانک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: