کد خبر: ۲۰۰۵۴۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - ۱۳ دی ۱۴۰۰ - 03 January 2022
با تلاش مضاعف تمامی ‌همکاران، مسیر تازه حرکت شرکت به سمت بیمه‌های زندگی آغاز شده و پیش‌بینی می‌کنیم در سال آینده یا حداکثر در سال ۱۴۰۲ جزو معدود شرکت‌هایی خواهیم بود که کمترین دغدغه را در صنعت بیمه داشته باشیم، زیرا با تولید محصولات جدید در حوزه بیمه‌های زندگی، سهم خود را در صنعت بیمه افزایش خواهیم داد.

بهره‌گیری از ظرفیت بیمه‌های زندگی مهم‌ترین مسیر توسعه صنعت بیمه و عامل اصلی افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور است.

نایب رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، در همایش آموزشی «جان‌دانا» در اجتماع نمایندگان و شبکه فروش استان‌های البرز و قزوین ضمن بیان مطلب فوق، در تحلیل و ارزیابی وضعیت صنعت بیمه کشور، نسبت و ضریب خسارت بالای دو رشته اصلی ثالث و درمان را به عنوان پاشنه آشیل بازار بیمه کشور عنوان و بر اهمیت توسعه و افزایش سهم بیمه‌های زندگی در پرتفوی صنعت بیمه تاکید کرد.

به گزارش بانکداری ایرانی  ؛  ابراهیم کاردگر فاصله گرفتن از پرتفوی‌های زیان‌ده به‌ویژه در حوزه درمان را از سیاست‌های اصولی این شرکت عنوان و تاکید کرد: با تلاش مضاعف تمامی ‌همکاران، مسیر تازه حرکت شرکت به سمت بیمه‌های زندگی آغاز شده و پیش‌بینی می‌کنیم در سال آینده یا حداکثر در سال ۱۴۰۲ جزو معدود شرکت‌هایی خواهیم بود که کمترین دغدغه را در صنعت بیمه داشته باشیم، زیرا با تولید محصولات جدید در حوزه بیمه‌های زندگی، سهم خود را در صنعت بیمه افزایش خواهیم داد.

وی در این همایش که برخی از مدیران ارشد ستادی، سرپرست منطقه ۹، روسای شعب هفت تیر و غدیر کرج، قزوین و نیز مهدی ربیعی، طراح و مبتکر جان دانا حضور داشتند، برخی از ویژگی‌های «جان دانا»، محصول جدید بیمه دانا در حوزه بیمه‌های زندگی را برشمرد که برای اولین بار درصنعت بیمه ارائه می‌شود.

کاردگر اظهار کرد: این محصول در چارچوب بیمه‌نامه عمر زمانی، منافع حیات فرد بیمه شده را تحت پوشش قرار داده و ضمانت تمدید تا سن ۸۵ سالگی را دارد. متناسب‌سازی تعهدات بیمه‌نامه با تورم سالانه از دیگر ویژگی‌های منحصر به‌فرد این محصول است. «جان دانا» یک بیمه‌نامه دیجیتالی است که تمام فرآیند بیمه‌گری آن به طور هوشمند ساماندهی می‌شود.

مهدی احراری، مدیر آموزش و پژوهش و توسعه نیز در این همایش آموزشی، اهمیت آموزش را در توسعه و در این بیمه‌نامه عنوان کرد و افزود: سرفصل‌های آموزش مقدماتی محصول «جان دانا» شامل: معرفی محصول، معرفی نرم‌افزار و در نهایت روش‌های فروش و بازاریابی است.

وی در پایان یادآوری کرد، امیدواریم شبکه فروش با جدیت آموزش مقدماتی محصول جان دانا را از طریق همایش‌های آموزشی حضوری، آنلاین و آفلاین (محتواهای آموزشی) در سامانه جام، گذرانده تا آمادگی لازم را برای آزمون‌های خاص «جان دانا» که از اواخر دی ماه جاری آغاز خواهد شد، داشته باشند چرا که ادامه صدور و فروش محصول «جان دانا»، منوط و مشروط به قبولی در آزمون‌های مذکور خواهد بود.

باران ایرمان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: