کد خبر: ۱۹۹۶۶۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۶ - ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - 01 December 2021
حق بیمه تولیدی هشت‌ماهه امسال شرکت بیمه سینا معادل ۱۲ ماه سال ۹۹ و قریب به ۲ هزار میلیارد تومان است که در تلاشیم این رقم در پایان امسال به بیش از بودجه پیش‌بینی شده برسد.

حق بیمه تولیدی هشت‌ماهه امسال شرکت بیمه سینا معادل ۱۲ ماه سال ۹۹ و قریب به ۲ هزار میلیارد تومان است که در تلاشیم این رقم در پایان امسال به بیش از بودجه پیش‌بینی شده برسد.


مدیرعامل بیمه سینا در یازدهمین گردهمایی مدیران ستادی و شعب سراسر کشور شرکت بیمه سینا، به بیان گزارشی از عملکرد ۳۲ ماهه شرکت پرداخت و ضمن تبیین اقدامات مهم و اساسی صورت گرفته در این مدت، برنامه‌های توسعه‌ای آینده را نیز تشریح کرد. رضا جعفری، حق بیمه تولیدی هشت‌ماهه امسال را معادل ۱۲ ماه سال ۹۹ و قریب به ۲ هزار میلیارد تومان عنوان و ابراز امیدواری کرد: این رقم در پایان امسال به بیش از بودجه پیش‌بینی شده برسد. وی چشم‌انداز بیمه سینا را کسب سهم ۳‌درصدی از بازار بیمه کشور و تثبیت آن دانست و گفت: بیمه سینا اعتبار و جایگاه بسیار خوبی در صنعت به دست آورده و با توجه به تلاش صورت گرفته برای تقویت زیرساخت‌ها، آینده بسیار خوبی در انتظار آن است. جعفری رفع موانع از تولید و اشتغال اصلاح آیین‌نامه ۹۲ امور نمایندگان و کارگزاران را ضروری دانست و گفت: فناوری‌های نو می‌توانند بستری برای اشتغال‌زایی بیشتر در هر کسب‌وکاری باشند و درصنعت بیمه هم باید طوری برنامه‌ریزی شود و شیوه‌نامه‌ای برای بهره‌مندی شبکه فروش از این خدمت تهیه شود تا این پدیده نوظهور موجب تقویت نمایندگان و کارگزاران و شبکه بزرگ بازاریابان صنعت بیمه که سال‌ها برای این صنعت زحمت کشیده‌اند شود و درواقع فرصت باشد نه تهدید. مدیرعامل بیمه سینا اضافه کرد: شرکت‌های استارت‌آپی و اینشورتک‌ها می‌توانند به عنوان یک خدمتی نو پشتیبان فعالیت‌های شبکه گسترده نمایندگان صنعت بیمه بوده و نه تنها روند سرویس‌دهی شبکه فروش را تسهیل کنند، بلکه در رشد و توسعه صنعت و افزایش ضریب نفوذ بیمه ایفای نقش کنند.

مدیرعامل بیمه سینا از پوشش بیمه محرومین تحت حمایت بنیاد علوی خبر داد و گفت: با توجه به تاکید پرویز فتاح، ریاست بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی مبنی بر حمایت‌های بیمه‌ای از مناطق محروم تحت پوشش این نهاد و پس از بررسی و تعامل مدیران و کارشناسان بیمه سینا و بنیاد علوی بسته حمایتی بیمه‌ای خوبی تهیه شده که به‌زودی قرارداد آن به امضای طرفین خواهد رسید. ضمن اینکه جزئیات این قرارداد به‌زودی اعلام خواهد شد و این قرارداد نقطه عطفی در انجام رسالت‌های اجتماعی بیمه سینا به عنوان یکی از شرکت‌های وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی خواهد بود.

وی در ادامه مدیران را به کنترل و بررسی بیشتر فرآیند ارزیابی و پرداخت خسارت‌ها توصیه کرد و گفت: مشتری‌مداری و تسریع در پرداخت‌ها یکی از اولویت‌های مورد توجه ما در بیمه سینا است که همواره باید مدنظر قرار بگیرد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: