کد خبر: ۱۹۹۲۳۲
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۵ - ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - 17 November 2021
دبیر اجرایی رویداد اینشورتاک با بیان اینکه جلسات ارزیابی آثار شرکت‌کنندگان در مسابقه اینشورتاک به صورت مستمر برگزار شده و به نتیجه نهایی رسیده است،‌ افزود: فیلم‌های ارسالی در مرحله اولیه توسط تیم سه نفره بازبینی و آثار برگزیده از میان آنها انتخاب شد.

 مسابقه بزرگ سخنرانی صنعت بیمه به مرحله فینال رسیده است.

به گزارش بانکداری ایرانی،  دبیر اجرایی رویداد اینشورتاک با بیان این مطلب از انتخاب ۱۳ برگزیده نهایی این مسابقه خبر داد. دبیر اجرایی رویداد اینشورتاک با بیان اینکه جلسات ارزیابی آثار شرکت‌کنندگان در مسابقه اینشورتاک به صورت مستمر برگزار شده و به نتیجه نهایی رسیده است،‌ افزود: فیلم‌های ارسالی در مرحله اولیه توسط تیم سه نفره بازبینی و آثار برگزیده از میان آنها انتخاب شد.

در حاشیه جلسه ارزیابی آثار، یونس مظلومی ‌مدیرعامل شرکت بیمه تعاون به عنوان حامی ‌این رویداد، استقبال گسترده از این مسابقه را باعث دلگرمی‌ برگزارکنندگان دانست و با تاکید بر اینکه شبکه فروش صنعت بیمه باید بتواند در معرفی محصول خود بسیار قوی عمل کند، افزود: خوشبختانه آثار رسیده نشان داد که استعدادهای بسیار خوبی در این صنعت وجود دارد و امیدواریم احیای این پتانسیل‌ها بیش از پیش قوت بگیرد.

محمد باباکردی، سرپرست معاونت فنی بیمه تعاون به عنوان عضو کمیته ارزیابی آثار نیز کیفیت اجراهای رسیده به دبیرخانه مسابقه را خیلی خوب ارزیابی کرد و گفت: هم کارکنان شرکت‌های بیمه و هم نمایندگان آثار خود را ارسال کرده بودند و این نشان‌دهنده سطح بالای استقبال از رویداد بود. فینال مسابقه در تاریخ پیش‌بینی شده در پنجم آذرماه به صورت حضوری و با شرکت مدیران و فعالان صنعت بیمه برگزار و در آن سخنرانان برتر سال صنعت بیمه معرفی می‌شوند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: