کد خبر: ۱۹۹۱۰۵
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۲ - ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - 13 November 2021

دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۷ هزار و ۹۵۵ تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به آخرین روزکاری در هفته گذشته ۱۲۹ تومان افزایش یافت. همچنین در حالی که امروز صبح قیمت دلار در صرافی های بانکی مرز ۲۸ هزار تومان را رد کرده بود، در اعلام های بعدی، قیمت آن عقب نشینی کرده و به کانال ۲۷ هزار تومانی بازگشت.


به گزارش  همشهری ‌آنلاین، امروز شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ و تا ساعت تنظیم این خبر، قیمت خرید و فروش دلار از سوی صرافی ملی به ترتیب ۲۷ هزار و ۴۰۱ تومان و ۲۷ هزار و ۹۵۵ تومان اعلام شد. قیمت فروش دلار نسبت به روز کاری گذشته ۱۲۹ تومان افزایش یافت.

همچنین، قیمت خرید یورو ۳۱ هزار و ۳۹۳ تومان و قیمت فروش آن ۳۲ هزار و ۲۸ تومان در صرافی ملی اعلام شد. قیمت فروش یورو نسبت به روز کاری گذشته ۱۳۱ تومان افزایش یافت.

امروز، در اولین نرخ اعلامی دلار و یورو از سوی صرافی ملی قیمت خرید و فروش دلار به ترتیب ۲۷ هزار و ۵۷۲ تومان و ۲۸ هزار و ۱۲۹ تومان اعلام و قیمت دلار در صرافی های بانکی نیز وارد کانال ۲۸ هزار تومان شده بود .همچنین، قیمت خرید یورو ۳۱ هزار و ۲۶۵ تومان و قیمت فروش آن ۳۱ هزار و ۸۹۷ تومان اعلام شد.که در نرخ‌های اعلامی بعدی از سوی این صرافی قیمت دلار کاهش اما قیمت یورو افزایش یافت.

امروز در بازار متشکل ارز، هر دلار با میانگین قیمت ۲۷ هزار و ۳۳۸ تومان و هر یورو با نرخ ۳۱ هزار و ۵۰۱ تومان معامله شد.

اما هر دلار در بازار آزاد نیز در حدود قیمتی ۲۸ هزار و ۵۳۰ تومان معامله شد که نسبت به روزکاری گذشته افزایش قیمت داشت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: