کد خبر: ۱۹۸۶۷۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۳ - ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - 01 November 2021

وین رونی تنها ۱۶ سالش بود که اولین قرارداد حرفه ای اش را با اورتون بست و بدین ترتیب تبدیل شد به یکی از نوجوان هایی که بالاترین مبلغ قرارداد را دارند. در سال ۲۰۱۴، او قراردادی به مبلغ ۳۰۰ هزار پوند در هفته با منچستر یونایتد امضا کرد و در سال ۲۰۱۷ تبدیل به گلزن ترین بازیکن تاریخ این باشگاه شد.

وین رونی

تنها صرافی با سیستم حد ضرر حرفه ای و بازار پایه بیت کوین

تنها صرافی با سیستم حد ضرر حرفه ای و بازار پایه بیت کوین

پیشنهاد امروز
Yektanet: Vaccine

این کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس، ابتدای سال در سن ۳۵ سالگی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. با این حال به خاطر دوران حرفه ای طولانی اش، ثروت قابل توجهی به دست آورد و هم اکنون ارزش خالصی معادل ۱۲۲ میلیون پوند دارد.

ثروت فراوان وین رونی باعث شده که دست به خریدهای گران‌قیمتی بزند که در ادامه برخی از آن ها را مرور می کنیم.

امارت پِرزبری- ۶ میلیون پوند

وین رونی بیش از یک دهه است که همراه با همسر و چهار فرزندش در پرزبری زندگی می کند. امارت پرزبری در سال ۲۰۰۵ تکمیل شد و در آن یک استخر شنا، جکوزی، باشگاه بدنسازی، زمین فوتبال و سالن سینما وجود دارد. مساحت زمین این امارت و تشکیلاتش ۸۱ هزار متر مربع است.

امارت موریسونز همراه با دریاچه- ۲۰ میلیون پوند

خانواده ی رونی مدت زیادی در خانه شان در پرزبری نخواهند ماند، چرا که امارت سفارشی‌ساز ۲۰ میلیون پوندی شان به زودی آماده خواهد شد. در این امارت نیز یک زمین فوتبال، سالن سینما، تفرجگاه دارای استخر و سونا، گلخانه ی مرکبات، استخر و اسطبل اسب ها وجود دارد.

خانه برای والدین- ۶۰۰ هزار پوند

برای خرید ماشین دست دوم دغدغه داری؟ راهنماییت میکنیم

 

برای خرید ماشین دست دوم دغدغه داری؟

 

در یک ماه شکمت را بدون رژیم تخت کن!(مشاوره رایگان بگیر)

 

وین رونی هرگز ریشه هایش را فراموش نکرده. او سال قبل برای والدینش، توماس و جینت رونی یک خانه ی ۶۰۰ هزار پوندی در سندفیلد پارک خرید.

ویلای پرتغال- ۵ میلیون پوند

در سال ۲۰۱۷، طبق گزارشات، وین برای همسرش کالین یک ویلای ۵ میلیون دلاری در پرتغال خرید تا دل او را ـ که پس از رسوایی رانندگی در حالت مستی اش حسابی به درد آورده بود ـ دوباره به دست آورد. پس از این رسوایی، رونی به مدت ۲ سال از رانندگی منع شد.

آپارتمان ساحلی در فلوریدا- ۳۲۰ هزار پوند

در سال ۲۰۰۷، خانواده ی رونی ۳۲۰ هزار دلار صرف خرید آپارتمانی در فلوریدا کرد که به ساحل مشرف بود. در این آپارتمان لوکس، یک اتاق خواب بزرگ، اتاق مطالعه و یک اتاق فیتنس وجود دارد.

مجموعه ماشین های سوپر اسپورت- میلیون ها پوند

با وجود منع ۲ ساله ی رانندگی در سال ۲۰۱۷، وین عاشق خریدن ماشین های لوکس است. برخی از مدل های ماشین های موجود در مجموعه اش عبارتند از: بنتلی کانتیننتال، آستون مارتین ونکویش و لامبورگینی گالاردو.

روزیاتو

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: