کد خبر: ۱۹۷۲۹۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۶ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - 05 September 2021
مدیر شعبه رشت بیمه تعاون اعلام داشت: در حوزه بیمه زندگی 8 مدیر ارشد داریم و به صورت روزانه دوره های آموزشی متفاوتی را در این زمینه برگزار می کنیم.

مدیر شعبه رشت بیمه تعاون از افتتاح ایستگاه بیمه های زندگی خبر داد.


به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، بهمن بابا زاده بلوچی، مدیر شعبه رشت بیمه تعاون، از فعالیت های پیش رو برای فروش هرچه بیشتر این بیمه نامه سخن گفت.


مدیر شعبه رشت بیمه تعاون اعلام داشت: در حوزه بیمه زندگی 8 مدیر ارشد داریم و به صورت روزانه دوره های آموزشی متفاوتی را در این زمینه برگزار می کنیم.


وی افزود: همچنین با انعقاد قرارداد با یک استاد متخصص ماهیانه 2 جلسه با نمایندگان جنرال و نمایندگان فروش بیمه های زندگی و 2 جلسه کوچ مدیران ارشد کلاس های آموزشی تخصصی برگزار می کنیم.
بابازاده اضافه کرد: همچنین از بیمه گذاران درمان برای تجربه آموزی و تبیین استراتژی های موثر برای فروش بیمه های زندگی دعوت صورت گرفته و ماهانه 2 جلسه راهکارهای موثر برای جذب و فروش بیمه های زندگی با شبکه فروش برگزار می شود.


مدیر شعبه رشت به آمار فروش بیمه زندگی نیز اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال تا پایان خرداد ماه قریب به 10 میلیارد ریال فروش بیمه زندگی داشتیم که پس از بیمه اتومبیل، دومین رشته پرفروش استان گیلان نیز محسوب می شود.


وی ادامه داد: همچنین با توجه به تلاش های صورت گرفته توسط شبکه فروش، یک پنجم فروش کل کشور بیمه زندگی نیز توسط شعبه رشت صورت گرفته است.


بابازاده به برنامه های آتی شعبه رشت برای افزایش پورتفوی نیز اشاره کرد و اظهار داشت: بناست کانتر شغل توسط ایستگاه کاریابی زندگی به صورت پایلوت راه اندازی شده و متقاضیان نمایندگی فروش را به صورت تخصصی جذب کنیم.


مدیر شعبه رشت ادامه داد: همچنین اولین تلویزیون شهری استان گیلان در شهر لاهیجان بناست روزانه به انتشار تبلیغات بیمه زندگی و جذب نماینده تخصصی این حوزه پرداخته و به زودی تبلیغاتی نیز در تاکسی های شهری اجرایی خواهد شد.

لیلا فریادرس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: