کد خبر: ۱۹۷۰۸۶
تاریخ انتشار: ۰۷:۱۵ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - 24 August 2021

 

روز جمعه با انتشار عکسی از پشت صحنه این برنامه از دنبال کنندگان خود که بالغ بر 26میلیون نفر هستند پرسید که ایا اماده برنامه جدیدم هستید؟ جورجینا تصویر برداری این برنامه را با عنوان "soy georgina" به اتمام رسانده و قرار است در آینده ای نه چندان دور از شبکه نتفلیکس آماده پخش گردد.
 

نامزد رونالدو از پشت پرده برنامه جدیدش می‌گوید

جورجینا نامزد رونالدو از پشت پرده ی برنامه جدیدش در شبکه نتفلیکس می گوید: جورجینا ستاره مدلینگ و نامزد ستاره پرتغالی فوتبال کریستین رونالدو از اولین همکاری اش با شبکه نتفلیکس خبر می‌دهد.

او روز جمعه با انتشار عکسی از پشت صحنه این برنامه از دنبال کنندگان خود که بالغ بر 26میلیون نفر هستند پرسید که ایا اماده برنامه جدیدم هستید؟ جورجینا تصویر برداری این برنامه را با عنوان "soy georgina"به اتمام رسانده و قرار است در آینده‌ای نه چندان دور از شبکه نتفلیکس آماده پخش گردد.

نامزد رونالدو از پشت پرده برنامه جدیدش می‌گوید

در این برنامه از زندگی خصوصی و لایه‌های درونی جورجینا به عنوان یک مادر و مدل مطرح و کارآفرین پرده برداشته میشود. شبکه نتفلیکس درمورد این برنامه گفته است که قرار است تصویر جدید و عمیق و عاطفی از جورجینا به نمایش بگذاریم. تصویری که شاید پشت عکسهای آن پنهان شده است.

جورجینا میخواهد جزئیاتی از زندگی شخصی خود را به نمایش بگذاردو قرار است بینندگان با علایق، روزمرگی ها، مسافرتها، دوستی ها و لحظات شکست و پیروزی او همزاد پنداری کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: