کد خبر: ۱۹۷۰۲۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۹ - ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - 21 August 2021

سال گذشته تقریبا همچین روزهایی بود که بروکلین بکهام بعد ازمدتها از روابط عاشقانه‌ای که با بازیگر امریکایی نیکول پلتز داشت پرده برداشت و با علنی کردن آن سروصدای زیادی را در رسانه ها به راه انداخت.

آشنایی بروکلین با نیکول به اکتبر 2019 میرسد  ودر ژانویه 2020 رابطه عاشقانه انها علنی و رفته رفته این علاقه عمیق تر شد تا جایی که ستاره انگلیسی فوتبال دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا عمیقا از همسر اینده پسرشان اظهار خرسندی کرده و نامزدی انها را رسما اعلام  و از ازدواجشان حمایت کردند.

بحران در ازدواج پسر دیوید بکهام

چالشی پیش روی عروسی
ویکتوریا مادر بروکلین و همسر دیوید بکهام برای دعوت کردن  اعضای خاندان سلطنتی با چالش بزرگی مواجه است چرا که مگان مارکل و شاهزاده هری باخاندان سلطنتی اختلافاتی دارند و خواستار جدایی هستند این درحالی است که خانواده بکهام با دوشاهزاده یعنی ویلیام و هری دوستی صمیمی داشته‌اند وبدین دلیل نمیخواهند در کش و قوس این دعوای سلطنتی قرار گیرند.

بحران در ازدواج پسر دیوید بکهام

نیکول پلتز 

ویکتوریا به شدت سردرگم است و انتخاب سختی درپیش رو دارد. چرا که  باید یکی ازدو زوج  سلطنتی را دعوت کند.رسانه ها نگرانی  ویکتوریا را تاحدی دانسته اند که بیشتر از اینکه به ازدواج پسر و همسر اینده ی او بیاندیشد نگران  دعوت کردن خاندان سلطنتی است. او به خوبی می داند دعوت نکردن هریک از زوج ها  به نوعی تحقیر و توهین به شمار می رود و ازطرفی دعوت کردن هر دو هم مشکلاتی را به وجود می اورد و این درحالی است که او همواره می خواهد با تمام افراد خاندان سلطنتی روابط خوبی داشته باشد.

بحران در ازدواج پسر دیوید بکهام

بحران در ازدواج پسر دیوید بکهام

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: