کد خبر: ۱۹۶۰۲۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۰ - ۱۷ تير ۱۴۰۰ - 08 July 2021
کلیه صاحبان سهام بانک قرض الحسنه رسالت می توانند برای حضور در این مجمع ساعت ۱۵ روز یک شنبه مورخ ۱۴۰۰.۰۴.۲۷ به نشانی تهران، خیابان سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش باغستان یکم، پلاک ۱۵ مراجعه کنند.

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام بانک قرض‌الحسنه رسالت در بیست و هفتم تیرماه برگزار می‌شود.

به گزارش ز روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، کلیه صاحبان سهام بانک قرض الحسنه رسالت می توانند برای حضور در این مجمع ساعت ۱۵ روز یک شنبه مورخ ۱۴۰۰.۰۴.۲۷ به نشانی تهران، خیابان سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش باغستان یکم، پلاک ۱۵ مراجعه کنند.

استماع گزارش هیات مدیره در خصوص عملکرد بانک و گزارش حسابرس و بازرس قانونی مرتبط با عملکرد مالی بانک طی سال مالی منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰ و بررسی و تصویب صورت های مالی سال مالی منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰ از موارد دستور جلسه در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام بانک قرض الحسنه رسالت به شمار می رود.

همچنین انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی البدل برای سال مالی ۱۴۰۰ و تعیین حق الزحمه آنها؛ تعیین روزنامه یا روزنامه های کثیرالانتشار جهت درج آگهی های بانک در سال مالی ۱۴۰۰؛ تنفیذ معاملات موضوع ماده ۱۲۹ قانون تجارت برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰؛ تعیین حق حضور در جلسات برای اعضای غیرموظف هیات مدیره و سایر مواردی که اتخاذ تصمیم در خصوص آنها در صلاحیت مجمع عمومی عادی است از دیگر موارد مطرح شده برای این مجمع عنوان شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: