کد خبر: ۱۹۵۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۴ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - 31 May 2021
مراسم رونمایی از استودیو خبر شرکت بیمه رازی با حضوردکترعلی جباری مدیرعامل و عضو هیات مدیره، دکتر محمد کریمی دبير كل سنديكاي بيمه گران ، مديران و اصحاب رسانه در شرکت بیمه رازی برگزار شد.

رونمایی همزمان بیمه رازی از سامانه هوشمند هم ‌بیمه‌گران و استودیو خبر مراسم رونمایی از استودیو خبر شرکت بیمه رازی با حضور دکترعلی جباری مدیرعامل و عضو هیات مدیره، دکتر محمد کریمی دبير كل سنديكاي بيمه گران ، مديران و اصحاب رسانه در شرکت بیمه رازی برگزار شد.

به گزارش بانکداری ایرانی؛ افتتاح این استودیو خبر به منظور افزایش بهره‌گیری از فضای مجازی و با هدف ثبت تجارب مدیران و فعالان صنعت بیمه برای توسعه و گسترش خدمات بیمه ای صورت گرفته است.

بر اساس این گزارش ؛ ایجاد فضاهای جدید برای تولید محتوا با موضوع بیمه می تواند به تسریع روند توسعه فرهنگ بیمه نقش بسزایی داشته باشد و در شرایط جاری زمینه‌ مناسبی برای نمایش محصولات آینده این شرکت است.

به کارگیری تمامی ظرفیت های رسانه ای و شیوه های ارتباطی از ابزارهای توسعه صنعت بیمه است و تاسیس این استودیو خبر می تواند باعث تقویت تعاملات رسانه ای و ارتباط تنگاتنگ با مدیران صنعت بیمه باشد.

بیمه رازی همزمان با افتتاح استودیو خبر از سامانه هوشمند کنسرسیوم آتش‌سوزی بر مبنای بلاک چین نیز رونمایی کرد . سامانه هم‌ بیمه‌گران تلاشی از صنعت بیمه کشور جهت بهره گیری از تکنولوژی های نوین در عملیات بیمه گری است. این سامانه در نتیجه راهبری شرکت بیمه رازی و پشتیبانی سندیکای بیمه‌گران ایران و پژوهشکده بیمه مرکزی به بهره برداری رسیده است و میتواند سامانه ای برای انجام هرگونه عملیات بیمه گری گروهی با مشارکت همه شرکت های صنعت بیمه باشد.

مهندس ملکی معاون برنامه ریزی و نوآوری بیمه رازی با بیان کرد دراین سامانه با بهره گیری از تکنولوژی بلاکچین کلیه عملیات کنسرسیوم آتش سوزی‌ مکانیزه گردیده است و با بهره گیری از زیرساخت قراردادهای هوشمند یا Smart Contract و همچنین رای گیری، کلیه پورتفوهای بیمه ای با مشارکت کلیه اعضای کنسرسیوم و با هدایت دبیرخانه قابلیت مدیریت خواهند داشت.

وی افزود : .شفافیت، سرعت عمل و اعتماد بالا در فرآیند اجرایی کنسرسیوم نتیجه بهره گیری از سامانه هم بیمه گران است. علاوه بر آن در هرگونه فعالیت گروهی و جمعی نیازمند به تکنولوژی بلاک چین روی این سامانه فراهم است.

ملکی در پایان به این نکته اشاره کرد که راهبر این سیستم دبیرخانه کنسرسیوم آتش سوزی است و این سامانه می تواند برای سایر رشته های بیمه ای هم استفاده شود و بیمه رازی به نمایندگی از صنعت و با پیشنهاد سندیکا و پژوهشکده بیمه پیشگام شد تا این سامانه را بر روی بستر بلاکچین ایجاد کند اما این سامانه متعلق به کل صنعت بیمه خواهد بود

 

لیلا فریادرس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: