کد خبر: ۱۹۴۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۶ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 08 May 2021
مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون از برنامه آموزشی تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی با رویکرد نیاز‌های مبتنی بر مساله در شعب خبر داد.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون از برنامه آموزشی تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی با رویکرد نیاز‌های مبتنی بر مساله در شعب خبر داد.


کریم‌میرزاخانی با اعلام خبر برنامه آموزشی تخصصی-کاربردی تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی، اظهار کرد: برنامه آموزشی مذکور با رویکرد مساله محور و با رصد و احصای دقیق نیاز‌های آموزشی مدیران و کارکنان صف تدوین و آغاز شده است.

وی تصریح کرد: همکاران صف به ویژه روسای شعب، دانش بانکداری و مالی مورد نیاز برای تحلیل وضعیت شعبه را در اختیار دارند و در همین زمینه ضروری است با به‌روزرسانی دانش و اطلاعات آنها و مهارت‌افزایی مباحث تکنیکی این حوزه، اثربخشی شعب در برنامه‌های عملیاتی و همچنین تامین رضایت حداکثری مشتریان تقویت شود.

میرزاخانی گفت: مسوولان واحد‌های بانکی در سطح صف موظف هستند وضعیت نقدینگی، جریان منابع و مصارف و مدیریت تجهیز و تخصیص منابع را به گونه‌ای تنظیم کنند تا مجموعه بانک به عنوان یک موسسه مالی کارآمد و منظم همواره در انضباط کامل مالی و نقدینگی قرار داشته و امکان اجرای خدمات مالی و اعتباری به مشتریان و نیز برنامه‌های ملی و ایجاد اشتغال موثر توسط واحد‌های تولیدی و تعاونی فراهم باشد.

وی با اشاره به مشارکت امور استان‌ها و شعب در اجرای این برنامه همچنین افزود: طراحی و مدیریت برنامه آموزشی میان‌مدت و بلندمدت در یادگیری پایدار مدیران و کارکنان بانکی نقش و سهم ماندگارتری دارد و زمینه انتقال آموخته‌ها به محیط کار و ارتقای مهارت عملی با چنین رویکرد آموزشی بیشتر مهیا خواهد شد.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش با تبیین اهداف برنامه آموزشی گفت: برنامه ابلاغی با رویکرد مساله محور، همسو با برنامه عملیاتی توسعه دانش مالی و بانکداری و با هدف توسعه مهارت و شایستگی فنی، تخصصی بانکداران و توانمندسازی سرمایه انسانی و ارتقای سطح خدمات بانک و رضایت‌مندی مشتریان طراحی شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: