کد خبر: ۱۹۴۴۷۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ - ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 07 May 2021
بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، در حال حاضر تردد در محورهای شمالی روان است و به جز بارش های پراکنده در برخی محورهای استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، سایر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام دارند.

 بانکداری ایرانی، بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، در حال حاضر تردد در محورهای شمالی روان است و به جز بارش های پراکنده در برخی محورهای استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، سایر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام دارند.

به گزارش روز جمعه ایرنا، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی ، سامانه‌های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور ، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع،‌ سایر محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

طی شبانه ‌روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲293 ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری ، نسبت به روز قبل 1.9 درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱5.6 درصد ، اوج تردد بین ساعات 17 الی 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 الی 5 صورت پذیرفته که مردم با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت محورهای شمالی نیز از تردد روان در محورهای چالوس ، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) حکایت دارد.

همچنین محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است

در آخرین وضعیت جوی راه‌های کشور نیز بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی پیش‌بینی می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: